× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Netflix wprowadzi reklamy w serwisie?

Redakcja Pinbook | 19-07-2019 | skomentuj

Netflix wprowadzi reklamy w serwisie?

Oceń


Ostatnio coraz więcej wszędzie reklam. Dodane zostaną nawet tam, gdzie w życiu byśmy się ich nie spodziewali. Użytkownicy popularnej platformy streamingowej – Netflixa – również się o to martwili. Całe szczęście Netflix uznał, że nie jest im potrzebne umieszczanie bloków reklamowych, ponieważ całkowicie wystarcza im dochód z abonamentu, jaki płacą użytkownicy, którzy zdecydowali się skorzystać z serwisu, by oglądać filmy i seriale online.

  Zobacz także  


Oto co mówią właściciele serwisu:

„Jesteśmy wolni od reklam, dokładnie tak jak HBO. To pozostaje głęboko zakorzenione w filozofii naszej marki. Jeżeli przeczytacie, że zamierzamy zacząć sprzedawać miejsca reklamowe innym firmom, to możecie być pewni, że jest to jedno wielkie kłamstwo. Wierzymy, że zostając przy naszym modelu finansowym staniemy się bardziej wartościowym podmiotem biznesowym. Dzięki temu możemy się skupić na tworzeniu wysokiej jakości programów, a nie szukaniu reklamodawców.”

Spekulacje o tym, że Netflix wprowadzi reklamy są dość częste. Obliczono, że jeśli zdecydowaliby się oni wyświetlać bloki reklamowe w swoim serwisie, to mieliby przychodzi rzędu miliarda dolarów. Nie w kij dmuchał, prawda? Ale póki co Netflix woli postawić na komfort widzów. Całe szczęście!

Wszystko na temat: