Co tym razem?

Netflix wprowadza kolejne funkcje usprawniające korzystanie z platformy

Materiały promocyjne

Netflix planuje kolejne zmiany na swojej platformie. Tym razem to ukłon w stronę osób, które oglądają filmy i seriale na swoim smartfonie. W aplikacji będzie możliwe korzystanie z timera, który ma dawkować przyjemność z oglądania. Wybrani użytkownicy już mają okazję testować nowe funkcje, które dostępne stały się w aplikacji na smartfona. 

Netflix wprowadza kolejne funkcje 

Niedawno na Netflixie pojawiła się funkcja do losowego oglądania produkcji, które dostępne są na platformie. Ma to pomóc osobom niezdecydowanym poznać nowe tytuły. Tym razem Netflix postanowił wprowadzić nowe udoskonalenie. Od kilku dni część użytkowników mogła zauważyć na swoich smartfonach, że podczas oglądania w prawym górnym rogu pojawia się timer. 

Nowa opcja działa tak, jak działa np. ustawienie czasu w telewizorze, aby mógł się wyłączyć po jego upływie. Więc kiedy oglądamy serial do snu i nie chcemy, aby nasze odcinki odtwarzały się po naszym zaśnięciu, aplikacja wyłączy aplikację. To uchroni nas przed nagłym wybudzeniem przy zmianie odcinka, konieczności poszukiwania miejsca, gdzie skończyliśmy i rozładowaniu telefonu. 

Timer na Netflixie można ustawić na 15, 20 lub 45 minut. Po tym czasie aplikacja przechodzi wstan uśpienia. Można też ustawić opcję wyłączenia się aplikacji wraz z końcem oglądanego materiału. Timer można używać też np. do dawkowania sobie przyjemności oglądania lub kiedy chcemy mieć kontrolę nad długością oglądania produkcji przez dzieci. 

Póki co timer dostępny jest na wybranej grupie kont i wprowadzone zostało to na telefonach z systemem Android. Aż funkcja będzie dostępna powszechnie - trzeba trochę poczekać. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO