Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

„Lucyfer” - Netflix ujawnił datę premiery 5. sezonu!

"Lucyfer"/Materiały prasowe

Już od dłuższego czasu trwają spekulacje, kiedy ukaże się piąty sezon „Lucyfera”. Fani na ogłoszenie tych informacji czekają już od premiery poprzedniej odsłony serii, która odbyła się już blisko rok temu. Początkowo zakładano, że nowe odcinki będzie można oglądać już na przełomie maja i czerwca 2020 roku. Do tej pory jednak Netflix nie podawał daty premiery piątego sezonu i sprawa pozostawała pod znakiem zapytania. W ostatnim czasie jednak platforma popełniła mały błąd, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, kiedy na ekranach zobaczymy nowe epizody cieszącego się popularnością serialu.

Netflix na moment w swoim serwisie ujawnił datę premiery pierwszej części piątego sezonu „Lucyfera”. Był on widoczny nie tylko w polskiej wersji serwisu, ale również między innymi we francuskiej oraz amerykańskiej. Platforma wprawdzie szybko usunęła tę informację, ale w sieci natychmiast pojawiły się screeny zrobione przez fanów. Wynika z nich, że nowe odcinki pojawią się już 21 sierpnia 2020 roku.

Nie zabraknie niespodzianek

Wiadomo już, że akcja piątej części serii rozpocznie się od wątku Lucyfera, który przebywa w Piekle po tym, jak wybrał się do niego pod koniec czwartego sezonu. Twórcy serialu zapowiedzieli, że przygotowali dla widzów wiele niespodzianek. Tym razem w „Lucyferze” ma się pojawić postać Boga, czyli ojca tytułowego bohatera. Co ciekawe, podobno przygotowano także specjalny odcinek musicalowy. Pierwsza część piątej odsłony serialu, która prawdopodobnie ukaże się 21 sierpnia, ma się składać z ośmiu odcinków. Jeśli premiera faktycznie odbędzie się w tym terminie, drugiej ośmioodcinkowej części możemy się spodziewać w pierwszych miesiącach 2021 roku. Chociaż przypadkowo ujawniona data premiery piątego sezonu wydaje się już niemal pewna, na razie jeszcze musimy poczekać, aż Netflix oficjalnie ją potwierdzi.

Jeśli nie możecie się doczekać piątego sezonu „Lucyfera”, podczas oczekiwania na premierę zobaczcie horror „Diabeł”. Wrażeń z piekła rodem dostarczą wam również filmy „Ekstaza” i „Zbaw mnie ode złego”.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO