Nie komentują tych doniesień

Netflix pracuje nad dokumentem o Britney Spears?

Ponoć Netflix pracuje nad stworzeniem dokumentu o życiu Britney Spears i tym, co spotkało ją m.in. ze strony jej ojca. Dokument ma nazywać się "It's Britney, bitch". Niektórzy zastanawiają się, czy serwis zainteresował się sukcesem niedawnego programu na Hulu. Ponoć producentka dokumentu pracowała nad nim dużo wcześniej, niż pojawił się pomysł Hulu. 

Dokument o Britney na Netflix? 

Całkiem niedawno na Hulu pojawił się dokument "Framing Britney Spears", który opowiadał o tym, że od 2007 roku kobieta jest objęta kuratelą, a sąd orzekł jej ubezwłasnowolnienie. Życie artystki kompletnie sterowane jest przez jej ojca. Dokument, mimo wszystko, nie został przyjęty ciepło przez wszystkich. 

wikimedia.org

Twórcom dokumentu na Hulu zarzucono, że zbyt mocno skupili się tylko na jednym temacie i pojedynczym przypadku kurateli, pomijając inne, problematyczne sytuacje, które wynikały z ubezwłasnowolnienia. 

Jak podaje serwis Bloomberg - Netflix pracuje, ponoć, nad swoim własnym dokumentem na temat życia, kariery i problemów Spears. Ma on zostać wyreżyserowany przez Erin Lee Carr. Według raportu - Carr pracowała nad nim jeszcze przed premierą "Framing Britney Spears". Obecnie jest na etapie kompletowania materiałów. Póki co Netflix nie odniósł się do tych rewelacji. 

TMZ podało, że Spears pracuje nad swoim własnym dokumentem, ale ponieważ jest ubezwłasnowolniona - to mogą być jedynie plotki. 

Co do dokumentu Netflixa - mógłby być to finansowy strzał w dziesiątkę. Z drugiej strony mógłby wywołać sporo kłopotów prawnych. Na jakieś oficjalne informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO