Jest zabawnie!

Dom z papieru - Netflix podsumowuje 2020 rok scenami z bohaterem serialu

Materiały promocyjne serialu

Niedawno dostaliśmy pewne podsumowanie 2020 roku od Comedy Central, gdzie wykorzystano sceny z serialu "Przyjaciele". Spot wyszedł całkiem zabawny i najwidoczniej pomysł chwycił, bo teraz coś podobnego postanowił zrobić Netflix. Jaki był rok 2020 - każdy wie. I platforma doskonale wiedziała, kto powinien go "reprezentować". Mowa o Arturo Romano - bohaterze z serialu "Dom z papieru", który wkurzał absolutnie każdego. I to właśnie z nim, w roli głównej, zrobili swoje podsumowanie. 

Podsumowanie 2020 od Netflixa z Arturito 

Nie ma lepszej osoby, która mogłaby zaprezentować rok 2020 niż Arturo Romano. I Netflix o tym wie. Dlatego właśnie na swoim Twitterze postanowili pokazać specjalny spot z nim w roli głównej. 

 

Oczywiście - nic się nie zmieniło i dalej Arturo Romano to najbardziej irytująca postać w serialu (jeśli nie w historii seriali...). Nagranie cieszy się w sieci coraz większą popularnością i nic dziwnego. Z resztą zobaczcie sami: 

Na samym końcu Netflix życzy wszystkim (ale nie Arturo) szczęśliwego nowego roku.  Pojawia się również informacja, że nic, poza bohaterem, nie równa się z 2020 rokiem. Najważniejsze jednak, że już mija! A z Arturito trochę się męczyliśmy, prawda? 

Jak widać - nawet twórcy serialu nie przepadają za Arturito. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO