Co zobaczymy na platformie?

Netflix ogłosił 12 nowych, polskich produkcji [PEŁNA LISTA]

Netflix wie, co dobre. A dobre bo polskie. Platforma poinformowała na specjalnej konferencji o 12 nowych filmach i serialach oryginalnych, prosto z Polski, które trafią na platformę w najbliższym czasie, a dokładniej w 2021 i 2022 roku. Widać więc, że Netflix znacznie rozszerza swoją działalność na polskim rynku i chyba ma aspiracje, aby stać się w Polsce jedną z najpopularniejszych i największych platform streamingowych spośród wszystkich, które są dostępne na naszym rynku. 

Netflix - pełna lista premier z Polski 

Będą zarówno zupełnie nowe tytuły, które będziemy mogli sobie przetestować, ale również kontynuacje hitowych produkcji, które już można oglądać na platformie od jakiegoś czasu. Jesteście ciekawi? 

Materiały promocyjne serialu Sexify

1. "Rojst '97"

Tutaj nie ma co dużo mówić, ponieważ na ten temat wszystko zostało powiedziane w tym artykule. 

2. Sexify 

Trochę nam przyszło poczekać na serial, o którym głośno jest już od roku. Już wiosną 2021 trafi on na platformę. Serial reżyserowany przez Piotra Domalewskiego i Kalinę Alabrudzińską opowie o trzech studentkach, które chcą wynaleźć coś niesamowitego i innowacyjnego - aplikację i algorytm, które pomogą w kobiecym orgazmie. W rolach głównych Maria Sobocińska, Aleksandra Skraba i Sandra Drzymalska. 

3. Otwórz oczy 

Mroczny serial, który opowiada historię nastoletniej Julki, która po straszliwym wypadku trafia do ośrodka leczenia amnezji. Na miejscu nawiązuje różne, trudne relacje, aż w końcu dociera do niej, że musi stąd uciec. Za wszelką cenę. W rolach głównych Maria Wareniuk i Ignacy Liss. Premiera w 2021 roku, jesienią. 

4. Bartkowiak 

Debiut na Netflixie. Film opowie o profesjonalnym zawodniku MMA, który po dyskwalifikacji w walce o mistrzostwo znika i postanawia zmienić swoje zycie. Jednak do powrotu zmusza go śmierć kogoś bliskiego. Postanawia więc, że zostanie przestępcą i przejmuje nocny klub o nazwie Ring. Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Józefa Pawłowskiego, Szymona Bobrowskiego czy Antoniego Pawlickiego. Już latem na Netflixie. 

5. Prime Time 

O tym filmie również sporo powiedzieliśmy w tym artykule. Pamiętajcie, że premiera już 14 kwietnia. 


6. Hiacynt 

Kryminalny film, którego akcja dzieje się w latach 80. XX wieku. Głównym bohaterem jest Robert - młody milicjant z zasadami. Mężczyzna jest na tropie seryjnego mordercy, który zabija gejów. Poznaje Arka, którego chce wykorzystać jako informatora. Nie spodziewa się, że ta relacja mocno wpłynie na każdy aspekt jego życia - i prywatny, i zawodowy. W filmie zobaczymy m.in. Tomasza Ziętka czy Huberta Miłkowskiego. Na Netflixie już na jesień 2021. 

7. W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 

Jednak będzie kontynuacja slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt"! I ponownie przeniesiemy się na teren obozu harcerskiego, który w pierwszej części terroryzowało dwóch zmutowanych, niebezpiecznych braci. W 2. części ponownie zobaczymy Julię Wieniawę, a oprócz tego Andrzej Grabowski, Zofia Wichłacz, Wojciech Mecwaldowski i Izabela Dąbrowska. Premiera jesienią 2021 roku. 

8. Jak pokochałam gangstera 

Tak, tak! Sequel "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Tym razem głównym bohaterem będzie Nikodem "Nikoś" Skotarczak, którego grał Tomasz Włosok. Ma to być jego biografia. Ma być to opowieść o męskim świecie, widzianym oczami kobiet. Ponownie za kamerą Maciej Kawulski. Premiera w 2022 roku

9. Wielka woda 

Serial katastroficzny o powodzi stulecia, jaka nawiedziła Wrocław i okolice w 1997 roku. Kiedy fala powodziowa zbliża się do stolicy Dolnego Śląska, zapada decyzja - lepiej poświęcić okoliczne wioski, niż pozwolić, aby woda zalała Wrocław. Jak ta decyzja wpłynie na całą społeczność? Serial już w 2022 roku. 

10. Axis Mundi 

Ośmioodcinkowy serial, który opowie o studentce medycyny, która poznaje tajemniczego profesora i jego elitarną grupę uczniów. Jednak dziewczyna szybko odkrywa, że pod pozorem ważnych badań kryje się jednak coś zupełnie innego... Premiera w 2022 roku. 

11. Królowa 

Serial czteroodcinkowy, który opowie o Sylwestrze - emerytowanym krawcu i drag queen, który realizuje się w Paryżu. Ale decyduje się wrócić do swojego kraju, do swojej dawnej mieściny, po otrzymaniu listu od wnuczki. Podróż zmusi go do walki ze swoją przeszłością. 

12. Zachowaj spokój 

Kolejny tytuł, który został oparty na twórczości Harlana Cobena. "Zachowaj spokój" rozgrywa się na bogatym warszawskim osiedlu, gdzie społeczność wiedzie sobie spokojne życie. Aż do momentu, kiedy 18-latek ginie bez śladu. Niebezpieczeństwo rośnie, a rodzice zrobią wszystko, aby chronić swoje dzieci, które postanowiły wziąc wszystko w swoje ręce... Premiera już w 2022 roku. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO