×

Wyszukaj artykuł

Jego postać odegra ważną rolę

„Absentia” - Neil Jackson przed premierą zdradza szczegóły 3. sezonu

Redakcja Pinbook | 05-07-2020 | skomentuj

„Absentia” - Neil Jackson przed premierą zdradza szczegóły 3. sezonu

"Absentia"/Materiały prasowe

OceńJuż niedługo na AXN pojawi się trzeci sezon serialu „Absentia”. Zdjęcia do nowej odsłony, podobnie jak w przypadku jej poprzedniczek, powstawały w Bułgarii. Tym razem jednak produkcja będzie się różnić pod pewnym ważnym względem – nowe odcinki wyreżyserowali polscy twórcy, Greg Zieliński oraz Kasia Adamik. Na początku czerwca stacja AXN ogłosiła, że premiera nowego sezonu odbędzie się na jej antenie 7 lipca o godzinie 22:00. Akcja trzeciego sezonu będzie się rozgrywać trzy miesiące po wydarzeniach, którymi zakończył się drugi sezon serialu. Główna bohaterka, Emily, zacznie się powoli zbliżać do końca okresu zawieszenia w służbie Federalnego Biura Śledczego. Wkrótce jednak jej spokój zburzy jedna ze spraw prowadzonych przez Nicka Duranda, która bezpośrednio dotknie jej rodzinę.

  Zobacz także  


Żeby uratować bliskich przed zbliżającym się zagrożeniem, Emily w trzecim sezonie „Absentii" będzie musiała się udać w daleką i niebezpieczną podróż.

Kluczowa postać

W trzecim sezonie w postać głównej bohaterki ponownie wcieli się Stana Katic, której na ekranie będzie towarzyszył Patrick Hauser grający męża Emily, czyli Nicka Duranda. W nowej odsłonie zobaczymy również takich aktorów jak: Neil Jackson, Natasha Little, Paul Freeman, Matthew Le Nevez, Patrick McAuley oraz Christopher Colquhoun. Tym razem do dobrze znanej nam obsady dołączą też nowe osoby – Josette Simon i Geoff Bell. Simon zagra Rowenę Kincade, która jest byłą agentką MI5 i MI6. Bell z kolei wcieli się w Colina Dawkinsa, członka międzynarodowej organizacji przestępczej. Twórcy serialu zdradzili, że jedną z najważniejszych postaci w trzecim sezonie ma być Jack Byrne, w którego wciela się Neil Jackson. W opublikowanym przez AXN nagraniu promującym trzeci sezon aktor zdradził, co tym razem spotka jego serialowego bohatera:

Spotykamy go w momencie, gdy bardzo cierpi. Trzeci sezon rozpoczyna się bezpośrednio po wydarzeniach z drugiego. Jack opłakuje śmierć kobiety, którą kochał, a zarazem osoby, za którą się podawała. Alice okazała się kimś zupełnie innym i Jack dowiedział się o tym w tym samym czasie, co pozostali bohaterowie. Nie może się jednak nikomu zwierzyć. Nikt nie wie, co się między nimi działo, więc Jack musi zachować swój ból w tajemnicy.

Ze słów aktora wynika, że nowe odcinki zapewnią nam wiele mocnych emocji. O tym, jak dokładnie potoczą się dalsze losy bohaterów „Absentii”, dowiemy się już w najbliższy wtorek.

Premiera trzeciego sezonu „Absentii” coraz bliżej! Podczas oczekiwania na nowe odcinki waszego ulubionego serialu koniecznie zobaczcie mrożący krew w żyłach thriller „San Andreas”. Polecamy również filmy „Okręt” oraz „Chłopak z sąsiedztwa”.


Wszystko na temat:

Neil Jackson Seriale Aktorzy Premiera Stana Katic Wszystkie tagiKomentarze: