Jego postać odegra ważną rolę

„Absentia” - Neil Jackson przed premierą zdradza szczegóły 3. sezonu

Już niedługo na AXN pojawi się trzeci sezon serialu „Absentia”. Zdjęcia do nowej odsłony, podobnie jak w przypadku jej poprzedniczek, powstawały w Bułgarii. Tym razem jednak produkcja będzie się różnić pod pewnym ważnym względem – nowe odcinki wyreżyserowali polscy twórcy, Greg Zieliński oraz Kasia Adamik. Na początku czerwca stacja AXN ogłosiła, że premiera nowego sezonu odbędzie się na jej antenie 7 lipca o godzinie 22:00. Akcja trzeciego sezonu będzie się rozgrywać trzy miesiące po wydarzeniach, którymi zakończył się drugi sezon serialu. Główna bohaterka, Emily, zacznie się powoli zbliżać do końca okresu zawieszenia w służbie Federalnego Biura Śledczego. Wkrótce jednak jej spokój zburzy jedna ze spraw prowadzonych przez Nicka Duranda, która bezpośrednio dotknie jej rodzinę.

"Absentia"/Materiały prasowe

Żeby uratować bliskich przed zbliżającym się zagrożeniem, Emily w trzecim sezonie „Absentii" będzie musiała się udać w daleką i niebezpieczną podróż.

Kluczowa postać

W trzecim sezonie w postać głównej bohaterki ponownie wcieli się Stana Katic, której na ekranie będzie towarzyszył Patrick Hauser grający męża Emily, czyli Nicka Duranda. W nowej odsłonie zobaczymy również takich aktorów jak: Neil Jackson, Natasha Little, Paul Freeman, Matthew Le Nevez, Patrick McAuley oraz Christopher Colquhoun. Tym razem do dobrze znanej nam obsady dołączą też nowe osoby – Josette Simon i Geoff Bell. Simon zagra Rowenę Kincade, która jest byłą agentką MI5 i MI6. Bell z kolei wcieli się w Colina Dawkinsa, członka międzynarodowej organizacji przestępczej. Twórcy serialu zdradzili, że jedną z najważniejszych postaci w trzecim sezonie ma być Jack Byrne, w którego wciela się Neil Jackson. W opublikowanym przez AXN nagraniu promującym trzeci sezon aktor zdradził, co tym razem spotka jego serialowego bohatera:

Spotykamy go w momencie, gdy bardzo cierpi. Trzeci sezon rozpoczyna się bezpośrednio po wydarzeniach z drugiego. Jack opłakuje śmierć kobiety, którą kochał, a zarazem osoby, za którą się podawała. Alice okazała się kimś zupełnie innym i Jack dowiedział się o tym w tym samym czasie, co pozostali bohaterowie. Nie może się jednak nikomu zwierzyć. Nikt nie wie, co się między nimi działo, więc Jack musi zachować swój ból w tajemnicy.

Ze słów aktora wynika, że nowe odcinki zapewnią nam wiele mocnych emocji. O tym, jak dokładnie potoczą się dalsze losy bohaterów „Absentii”, dowiemy się już w najbliższy wtorek.

Premiera trzeciego sezonu „Absentii” coraz bliżej! Podczas oczekiwania na nowe odcinki waszego ulubionego serialu koniecznie zobaczcie mrożący krew w żyłach thriller „San Andreas”. Polecamy również filmy „Okręt” oraz „Chłopak z sąsiedztwa”.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO