×

Wyszukaj artykuł

Od celebrytki do aktorki

Natalia Siwiec zagrała w filmie o gangsterach. Szykujcie się na mocne sceny!

Redakcja Pinbook | 21-11-2019 | skomentuj

Natalia Siwiec zagrała w filmie o gangsterach. Szykujcie się na mocne sceny!

AKPA

OceńNatalia Siwiec, która zasłynęła w czasie Euro 2012, dobrze odnalazła się w świecie show-biznesu i nie zwalnia tempa w rozwoju swojej kariery. Okazuje się, że właśnie dostała angaż do filmu, pt. „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, w którym zagrała Wiolę – dziewczynę gangstera. Twórcy filmu informują, że na ekranie nie zabraknie mocnych scen z udziałem świeżo upieczonej aktorki. Celebrytka występuje tam z takimi gwiazdami kina, jak Jan Frycz i Janusz Chabior. Z jej postów na Instagramie widać, że Siwiec nie kryje radości ze swojej filmowej przygody:

Moi kochani w tym roku spełniło się moje największe marzenie! Zagrałam w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” z samymi świetnymi aktorami. Granie Wioli było dla mnie ogromnym wyzwaniem i do dziś nie mogę w to uwierzyć.

  Zobacz także  


Film „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” , to oparta na faktach historia polskiej grupy przestępczej. Produkcja w reżyserii Macieja Kawulskiego ma wejść do kin w styczniu 2020 roku. Pójdziecie zobaczyć Natalię Siwiec na wielkim ekranie?


Wszystko na temat:

Natalia Siwiec Jan Frycz Janusz Chabior Kino Filmy Celebryci Premiera Wszystkie tagiKomentarze: