×

Wyszukaj artykuł

Ludzie są wkurzeni

Największa pedofilka wyszła na wolność. Na mieszkańców padł blady strach

Redakcja Pinbook | 08-10-2019 | skomentuj

Największa pedofilka wyszła na wolność. Na mieszkańców padł blady strach

OceńNajwiększa, najbardziej znana pedofilka z Wielkiej Brytanii właśnie wyszła na wolność. Opinia publiczna jest poruszona – wszyscy boją się, czy nie wróci do swoich przyzwyczajeń. Tym bardziej, że znajduje się w schronisku, które znajduje się pół kilometra od przedszkola i trochę ponad kilometr od klubu dla dzieci. W dodatku koszt jej utrzymania to około 50 tys. funtów. Brytyjczycy są wściekli i boją się, żeby jakieś maleństwo znów nie wpadło w jej szpony.

  Zobacz także  


Tymczasem Vanessa George nic sobie z tego nie robi i bawi się w najlepsze – taką właśnie napotkali ją reporterzy, którzy postanowili zrobić kilka zdjęć. 49-latka bynajmniej nie robi sobie nic z tego, że jest jedną z najbardziej znienawidzonych kobiet w okolicy.

Ma na swoim koncie 64 ofiary, często takie, które miały zaledwie rok

39-letnia wówczas opiekunka miała okazję pracować w żłobku o nazwie Little Ted’s w Plymouth. Biedne dzieci musiały się z nią spotykać przez osiem miesięcy. George robiła im zdjęcia, całkiem nieprzyzwoite, a następnie chętnie dzieliła się nimi w internecie z innymi, podobnymi do siebie zwyrodnialcami m.in. z Angelą Allen i Colinem Blandchardem. Oni również nie pozostawali jej dłużni. Okazuje się, że trójka rywalizowała między sobą w tym, czyje zdjęcia dzieci będą bardziej odważne i wyuzdane. Takich wiadomości było ponad 10 tysięcy.

W końcu prawda ujrzała światło dzienne – było to dla opinii publicznej tak szokujące ze względu na to, że przestępstw dopuściły się dwie kobiety, a przecież przeważnie pedofilię przypisuje się do mężczyzn. Dodatkowo Vanessa była w tamtym momencie matką dwóch niepełnoletnich córek.

  Zobacz także  


W 2009 roku oskarżona przyznała się do 13 zarzutów, które jej postawiono, ale do samego końca nie wyjawiła, które dzieci padły jej ofiarami. Teraz, po 10 latach od skazania, wyszła na wolność. Wszystko dlatego, że kobieta „okazała wyrzuty sumienia”, okazała skruchę, a także zachowywała się wzorowo.

Ludzie są przerażeni. Uważają, że jej miejsce znajduje się w więzieniu i to tam powinna spędzić resztę swojego życia.

Wszystko na temat:

Wiadomości Wydarzenia Afery Pedofil Kary Wszystkie tagiKomentarze: