Niech czas biegnie szybciej!

Najlepsze seriale w 2021 roku, na które czekamy

Materiały promocyjne serialu

W każdym roku powstaje tak wiele seriali, że aż ciężko zdecydować się, co właściwie obejrzeć. Stworzyliśmy jednak listę najciekawszych produkcji, na które czekamy z utęsknieniem. Wiele z nich nie ma jeszcze swojej daty produkcji, ale jest spore prawdopodobieństwo, że pojawią się one w 2021 roku. Oto lista seriali, na które czekamy jak na szpilkach. 

Riverdale 

Popularny serial dla młodzieży, który opowiada o losach małego miasteczka Riverdale, a dokładniej - o nastolatkach, którzy tam mieszkają, i ich rodzinach. Głównymi bohaterami są Betty, Jughead, Archie i Veronica. W nowym sezonie czeka nas dokończenie poprzedniego, ale również siedmioletni przeskok czasowy - paczka skończy więc szkołę i zacznie żyć innym życiem. Ale coś znowu ściągnie ich do miasteczka... Premiera na CW, ale również na Netflixie, już 20 stycznia. Naprawdę nie możemy doczekać się powrotu "Riverdale". 

American Horror Story 

To będzie już 10. sezon tej słynnej antologii. Jak zawsze w przypadku nowego sezonu - wiemy niewiele, a w zasadzie nic, bo ciekawość sprytnie podsycana zostaje wrzutkami twórców. Murphy pokazał już kilka plakatów i zasugerował kilka rzeczy, ale nadal oficjalnie nie wiadomo nic. Produkcję przekładano w zeszłym roku, więc mamy nadzieję, że faktycznie pojawi się w 2021! Niech ten rok będzie dobry. W nowej odsłonie "American Horror Story" prawdziwa plejada gwiazd - Evan Peters, Kathy Bates, Sarah Paulson, Lily Rabe, Macaulay Culkin czy Leslie Grossman. Na razie pozostaje nam cieszyć się jednak poprzednim sezonem, czyli "American Horror Story: 1984". 

Ty 

3. sezon serialu został zapowiedziany na 2021 rok już parę miesięcy wcześniej. Wiemy, że Joe i jego ukochana Love, spodziewają się dziecka i postanowili się przeprowadzić na przedmieścia. Poznamy wiele ciekawych osób, ale co najważniejsze - Joe już pod koniec 2. sezonu podejrzał swoją sąsiadkę, która najprawdopodobniej stanie się jego nową obsesją... Czy to oznacza koniec z Love? A może to dopiero początek? Nie wiemy kiedy dokładnie powróci Penn Badgley, Victoria Pedretti i reszta, ale zdecydowanie na powrót "Ty" warto czekać. 


Wiedźmin 

Po wielu trudach, przerwach, wypadkach, koronawirusach na planie i obostrzeniach - może doczekamy się 2. sezonu w 2021 roku. Pierwszy sezon przyjął się, ale opinie co do niego było mieszane. Jednak oglądalność... No tu już nie pozostawiała wyboru. Musiała powstać kontynuacja. Dlatego mamy nadzieje, że twórcom uda się stworzyć sezon w tym roku i że pod koniec 2021 będziemy dobrze bawić się z Geraltem, Yennefer, Ciri i Triss. "Wiedźmin" to pozycja obowiązkowa dla fanów twórczości Sapkowskiego. 

Zadzwoń do Saula 

Propozycja dla tych, którzy uwielbiali "Breaking Bad". To już 6., a jednocześnie ostatni, sezon spin-offu serialu "Breaking Bad". Ma być tam jeszcze więcej nawiązań, ale przede wszystkim - rozwiązanie wielu wątków. O czym opowiada serial? O przedziwnym prawniku z Albuquerque. Twórcy sporo mieli już zrobione w 2020 roku, także wydaje się, że nowy sezon będziemy mogli oglądać już w 2021! To jest dobra wiadomość, prawda? Także czekamy na "Zadzwoń do Saula". Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO