Ranking TOP5

Najlepsze seriale w 2020 roku

Materiały promocyjne serialu

Ten rok, chociaż dla wszystkich bardzo ciężki, obfitował w naprawdę dobre seriale. Obejrzeliśmy ich całą masę i mamy swoje ulubione produkcje. Wybraliśmy pięć najciekawszych propozycji, które powinien zobaczyć absolutnie każdy. Większość z nich dostępna jest na platformach HBO i Netflix, ale znajdzie się też coś dla fanów np. Apple TV+. Sprawdźcie, jakie tytuły warto znać. I jeśli nie oglądaliście któregoś z tych seriali - pora nadrobić zaległości. 

Od nowa 

Serial, który stosunkowo niedawno pojawił się na platformie HBO GO. Losy terapeutki śledziło mnóstwo ludzi - tydzień po tygodniu, aby dowiedzieć się, kto był odpowiedzialny za całe to zamieszanie. Grace Sachs to terapeutka, która ma poukładane, wręcz idealne, życie. Ma oddanego męża, a jej syn uczęszcza do prywatnej, elitarnej szkoły w Nowym Jorku. Nieoczekiwana śmierć wywraca całe jej życie do góry nogami, a ona musi zrobić wszystko, aby ochronić siebie, ale przede wszystkim swoje dziecko. Sytuacji nie poprawia fakt, że cała sprawa jest bardzo publiczna. Okazuje się, że rady, które dawała innym, powinna była zastosować również u siebie. Serial "Od nowa", jak wspomnieliśmy, jest dostępny na HBO GO. 

Gambit królowej 

Niekwestionowany numer jeden wśród seriali, a na pewno numer 1 wśród seriali na Netflixie. Uznany za najlepszy miniserial na platformie wszechczasów. "Gambit królowej" to historia o Beth Harmon, sierocie, która odkrywa w sobie niezwykły talent do szachów. Jednocześnie, kiedy wybucha jej geniusz, ona uzależnia się od leków na uspokojenie, które podaje się dzieciom w sierocińcu. To opowieść o tym, jak walcząc z demonami z przeszłości, Beth walczy również o swoją pozycję w typowo męskim świecie - w świecie szachów zawodowych. Mamy nadzieję, że nie wydaje się wam to nudne. Serial jest niesamowicie ciekawy, doskonale nakręcony i warto go zobaczyć. 

Stewardesa 

Całkowicie świeżutki serial, który pojawił się na samą końcówkę 2020 roku na HBO GO. "Stewardesa" to opowieść o Cassie, która jest stewardessą. Całe jej życie wywraca się do góry nogami w jeden wieczór, w jedną noc. Budzi się w niewłaściwym hotelu, w niewłaściwym łóżku, obok całkowicie martwego mężczyzny, którego poznała chwilę wcześniej. Na domiar złego - nie pamięta absolutnie niczego, co spowodowane jest jej lekkim podejściem do dużych ilości alkoholu. Dla tych, którzy już serial mają za sobą - będzie 2. sezon. Naprawdę warto! 


W obronie syna 

Serial "W obronie syna" to propozycja dla tych, którzy głównie korzystają z Apple TV+. To serial, który opowiada o dramatycznej walce rodziców o ich potomka. To wstrząsający thriller, który opowiada o wystawieniu na próbę całej rodziny. Ich życie zostaje bezpowrotnie zniszczone, kiedy syn zostaje oskarżony o zamordowanie kolegi z klasy. Jak odkryć prawdę? Naprawdę doskonale zrobiony serial, trzymający w napięciu, który warto zobaczyć. 

Ratched 

Kolejna propozycja od Netflix. Serial "Ratched" to prequel filmu "Lot nad kukułczym gniazdem". To historia pielęgniarki Mildred Ratched - jednej z głównych postaci filmu. Dowiadujemy się z serialu o tym, dlaczego stała się takim człowiekiem, jakim była w filmie. Obserwujemy całą jej drogę, od momentu przyjazdu do Północnej Kalifornii w poszukiwaniu zatrudnienia w szpitalu psychiatrycznym w 1947 roku, aż do wydarzeń, które miały miejsce długo, długo po tym momencie z jej życia. Wstrząsający, wciągający, hipnotyzujący. Zasłużył na bycie w TOP5. Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO