Maratony serialowe

Najlepsze seriale do binge watchingu (powyżej 5 sezonów)

Binge-watching to zjawisko, które dotyczy kumpulsywnego oglądania seriali. Mówiąc inaczej to maratony serialowe. Coś, co uwielbiamy robić, kiedy mamy dużo wolnego. Odcinek za odcinkiem, sezon na sezonem. I kolejna produkcja. Są takie seriale, które bardziej nadają się do "binge-watchingu" niż inne. Wybraliśmy takie, które mają powyżej 5. sezonów, aby nie skończyły się zbyt wszystko. Zobaczcie nasze propozycje co oglądać ciągiem! 

Dr House (8 sezonów)

Produkcja, którą emitowano od 2004 do 2012 roku. Dzisiaj dostępna na platformach streamingowych. "Dr House" doskonale nadaje się do oglądania w stylu binge-watching, ze względu na ilość sezonów. Serial jest opowieścią o grupie lekarzy, na czele z dr Housem, który jest absolutnie aspołeczny, którzy razem starają się diagnozować nietypowe choroby. Niejednokrotnie będzie ratował życie pacjentów. To dzięki niemu będą żyli! 

Materiały promocyjne serialu

Przyjaciele (10 sezonów)

Serial "Przyjaciele", dzisiaj już dostępny na HBO GO, emitowany był w latach 1994-2004 i doczekał się 10-ciu sezonów. Dlatego będzie doskonały do maratonu! A w dodatku odcinki są krótkie, więc chwila moment i zaczynamy kolejny sezon produkcji! Produkcja jest opowieścią o szóstce przyjaciół, którzy mieszkają i pracują w Nowym Jorku. Zobaczycie wiele ich zabawnych historii, perypetii, zawodów miłosnych i wiele, wiele więcej. Musicie go obejrzeć!

House of Cards (6 sezonów) 

Serial, który tworzony był w latach 2013-2018, który możecie oglądać na Netflixie. "House of Cards" ma sześć sezonów, więc jest DOSKONAŁY do binge-watchingu. Nie za długi, nie za krótki. Francis Underwood to bezwzględny polityk, który próbuje zemścić się na prezydencie, który pominął go podczas obsadzania stanowiska sekretarza stanu. 


Gra o tron (8 sezonów)

Serial "Gra o tron" dostępny jest na platformie HBO GO. Zakończył się zaledwie dwa lata temu, ale do dzisiaj jest nadal jednym z najchętniej oglądanych. To adaptacja sagi George'a R.R. Martina. O czym opowiada? O królestwie Westeros, gdzie trwa zacięta walka o władzę, a zbrodnie i wszelkiego rodzaju spiski są na porządku dziennym. 

Seks w wielkim mieście (6 sezonów)

Doskonała produkcja dla każdej kobiety! (Ale nie tylko!). Serial opowiada o czterech przyjaciółkach z Nowego Jorku - Carrie, Mirandzie, Samancie oraz Charlotte. To niesamowita opowieść o ich erotycznym życiu, sytuacjach jakie codziennie ją spotykają. To pełna uroku produkcja o tym, jak wygląda życie uczuciowe kobiet w nowym Jorku. Serial kręcono na przestrzeni 1998-2004 roku. "Seks w wielkim mieście" dostępny jest na HBO GO

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO