Musicie je zobaczyć

Najlepsze miniseriale od Netflixa

Nie lubicie oglądać seriali z wieloma sezonami i długimi, niekończącymy się, odcinkami? Mamy dla was pewną propozycję. Miniseriale - krótkie, mają zaledwie kilka odcinków i przeważnie kończą się po pierwszym sezonie. Opowiadają historię w zaledwie paru odcinkach, od początku do końca. Wybraliśmy najlepsze miniseriale, które możecie obejrzeć na Netflixie. Sprawdźcie koniecznie nasze propozycje. 

Unorthodox 

Dziewiętnastoletnia Esty, Żydówka, ucieka przed zaaranżowanym małżeństwem i swoją niezwykle ortodoksyjną rodziną i społecznością, która zamieszkuje nowojorski Brooklyn. Postanawia, że wyjedzie do Berlina, gdzie mieszka jej matka. Postanawia całkowicie zmienić swoje życie - stara się prowadzić świecki tryb życia, a jednocześnie rozpoczyna naukę w konserwatorium muzycznym. Jej mąż dowiaduje się, że żona jest w ciąży, więc wyrusza do Berlina, aby ją odnaleźć. "Unorthodox" to serial, który powinien obejrzeć absolutnie każdy. 

Materiały promocyjne serialu

Gambit królowej

Uznany za najlepszy miniserial wszech czasów "Gambit Królowej" to opowieść o genialnej, osieroconej dziewczynie, która wkracza w absolutnie męski świat - świat szachów. Jednocześnie walczy ze swoimi demonami z przeszłości, a także uzależnia się od przepisywanych dzieciom leków na uspokojenie. Wyjątkowo zdolna, czarująca, z otwartym umysłem. Postanawia, że szturmem podbije świat zawodowych szachów. 

Co kryją jej oczy 

Louise jest samotną matką, która wplątuje się w romans ze swoim szefem - psychiatrą, u którego pracuje jako sekretarka. Niedługo później ma szansę poznać jego żonę - Adele, z którą się zaprzyjaźnia. Dzięki niej życie Adele całkowicie się zmienia. Zostaje bowiem wciągnięta w sieć sekretów i kłamstw, w której wszystko jest tylko pozorne... Zaskakujący, trzymający w napięciu serial "Co kryją jej oczy" jest ekranizacją powieści Sarah Pinborough o tym samym tytule. 


Ratched 

"Ratched" to serial Ryana Murphy'ego i Iana Brennana, który opowiada nam historię pielęgniarki Mildred Ratched. W 1947 roku kobieta przyjeżdża do Północnej Kalifornii, aby znaleźć pracę w szpitalu psychiatrycznym, w którym prowadzone są niebezpieczne eksperymenty na ludziach. W miarę, jak tu pracuje, zaczynają budzić się w niej długo skrywane demony. Niesamowity serial z Sarah Paulson w roli głównej. 

Maniac 

Serial opowiada nam historię dwojga nieznajomych, którzy biorą udział w skomplikowanym badaniu farmaceutycznym, który wkrótce wymyka się spod kontroli. Annie zrobiła to bo nie widzi sensu w swoim życiu. Owen z kolei całe życie zmaga się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii. Cała nadzieja w specjalnej terapii lekami. Doktor James K. Mantleray twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu. Ale nie wszystko pójdzie zgodnie z planem... "Maniac", jak poprzednie seriale, dostępny jest na Netflixie. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO