Ranking najzabawniejszych filmów

Najlepsze komedie z 2020 roku, które musisz zobaczyć

Materiały promocyjne filmu

Rok 2020 nie dostarczał nam zbyt wiele powodów do uśmiechu, a co dopiero mówić o śmiechu. Ale od czego jest kino! W 2020 roku powstało całkiem sporo zabawnych produkcji, które relaksowały nas po ciężkich dniach. Dlatego postanowiliśmy oddać pewnego rodzaju hołd produkcjom, które pozwoliły nam przetrwać miniony rok. Stworzyliśmy więc ranking top produkcji komediowych 2020 roku. Jeśli nie oglądaliście którejś z tych produkcji - nic straconego. Umilcie sobie 2021! 

Jak być dobrą żoną

Francuska produkcja z Juliette Binoche w roli głównej. Film opowiada o Paulette i jej mężu, którzy prowadzą prywatną szkołę dla dziewcząt, w której uczą jak być perfekcyjną żoną i jeszcze lepszą panią domu. Niespodziewanie umiera mąż Paulette, a ona odkrywa, że szkoła jest na skraju bankructwa. Działanie szkoły stoi pod znakiem zapytania ze względu na zmiany w społeczeństwie, feminizację i rewolucję seksualną. Paulette, wraz ze swoją pierwszą miłością Andre, szwagierką Gilberte o dość... eskcentrycznej postawie, a także surową zakonnicą Marie-Therese, bierze się do pracy. Ale wkrótce zaczyna coś rozumieć. Że ma szansę na nowy początek. Nieoczekiwanie zaczyna podawać w wątpliwość wszystko, co uważała... Czy to możliwe, że stała się wyzwoloną kobietą? "Jak być dobrą żoną" to komediowe kino francuskie na najwyższym poziomie. 

Palm Springs 

Film z mistrzem komediowym - Andy'm Sambergiem. Film opowiada nam historię Nylesa, który żyje sobie beztrosko i niczym się nie przejmuje. To również opowieść o Sarah - zadeklarowanej singielce o mocnych poglądach. Oboje poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza odkrywa swój wielki potencjał, a wtem okazuje się, że... oboje utknęli w pętli czasowej. Sytuacja jest beznadziejna, ale oni widzą w tym pewną szansę. Dają sobie całkowitą wolność, realizują najbardziej szalone pomysły, a przy okazji przeżywają wielki, namiętny i odjechany romans. "Palm Springs" to najlepsza komedia z całego zestawienia - oczywiście naszym zdaniem. 

Kolejny film o Boracie 

Borat po swojej poprzedniej misji, której daleko było do sukcesu, trafia do gułagu. Ale ma szansę odkupić swoje winy. Aby Kazachstan ponownie stał się wielki - musi przywieźć prezydentowi Trumpowi bezcenny dar - kazachskiego ministra kultury i gwiazdę porno, szympansa Johnny'ego. Wszystko mocno się komplikuje, kiedy okazuje się, że w transporterze, zamiast małpy znajduje się... nastoletnia córka Borata - Tutar. BIEDNY BORAT! "Kolejny film o Boracie" dostępny jest na Amazon Prime Video. Miło zobaczyć znanego bohatera po takim czasie. Jakby nie patrzeć - prawie 15 lat minęło... 


Małe szczęścia

Belgijsko-francuska produkcja, która opowiada o 40-kilkuletniej Lei, która pracuje w centrum handlowym i jest żoną Marca. Lea od dawna uważana jest przez swoją przyjaciółkę, Karine, za niepoprawną marzycielkę. Karine twardo stąpa po ziemi - ma kierownicze stanowisko w reklamie i żyje sobie z Francisem i dwójką ich dzieci. Pewnego wieczoru Lea ogłasza, podczas wspólnej kolacji, że będzie próbowała swoich sił jako pisarka. Jej mąż nie popiera tego pomysłu, a nagły przypływ kreatywności kobiety powoduje, że Karine również chce spróbować swoich sił jako pisarka. To zaczyna rozbudzać kreatywność Francisa... W końcu wydawnictwo interesuje się książką Lei i wydaje się, że czeka ją spory sukces. Ale czy przyjaciele i mąż dadzą sobie z tym radę? "Małe szczęścia" to coś, co musicie zobaczyć. A obsada? Gwiazdorska! 

Klub rozwodników 

Film opowiada nam historię Bena, którego zdradziła żona. Nie pozostało im nic innego, jak się rozwieść. Ben uważa to za swoją wielką porażkę i nie umie się pozbierać. Nowa sytuacja jest dla niego bardzo ciężka... Aż pewnego dnia wpada na dawnego kumpla Patricka, dla którego rozwód był jak haust świeżego powietrza. Postanawia nauczyć Bena jak szaleć po rozwodzie. Założony przez nich Klub Rozwodników to miejsce nieustannej balangi i krótkich związków z kobietami. Aż pewnego dnia Ben poznaje uroczą Marion... Ben nadal w głębi serca jest prawdziwym romantykiem. Ale nie da się tak łatwo wyrwać z "Klubu Rozwodników"... Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO