Mocne zaskoczenie...

Najlepsze filmy na Netflix w 2020. Pierwsze miejsce dla polskiej produkcji

Materiały promocyjne filmu

Właśnie wskazano najpopularniejsze produkcje na platformie Netflix. Okazuje się, że zaszczytne pierwsze miejsce zajął bardzo ciekawy tytuł, w dodatku produkcji polskiej. Najpopularniejszym ze wszystkich filmów, które dostępne były na platformie w 2020 roku, okazał się... "365 dni". Czyli film, którym wielu zarzuca "gloryfikację kultury gwałtu" i w którego sprawie do szefów Netflixa pisała sama Duffy. Pierwsze zaskoczenie minęło? Sprawdźmy resztę listy. 

Najpopularniejsze filmy w 2020 na Netflix 

Polskie "50 twarzy Greya" okazało się nie mieć konkurencji. Oficjalnie uznano, że jest to film na tyle dobry, żeby go sprawdzić i w ten sposób właśnie produkcja znalazła się w TOP 10 Netflixa. Informował o tym nawet magazyn Forbes. Bez wątpienia Lipińska ma więc powód do radości. 

Na nic zdały się wszelkie petycje i liczne prośby o usunięcie produkcji z biblioteki serwisu. Netflix nie ugiął się i do teraz możecie oglądać "365 dni" na platformie. Ciekawe czy druga część również stanie się tak popularna jak pierwsza...

Film zajął pierwsze miejsce w rankingach popularności m.in. w takich krajach jak Estonia, Czechy, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Belgia, Norwegia, Chile, Argentynie czy Maroko. Chętnie oglądano go również w USA (można było zobaczyć m.in. wiele Tik Toków, na których amerykańscy nastolatkowie śledzili losy Massimo i Laury). 

Portal FlixPatrol opracował TOP10 w poszczególnych krajach i na świecie. W generalnym zestawieniu na cały świat wygląda to w ten sposób: 

1. 365 dni
2. Enola Holmes 
3. Kronika Świąteczna 2 
4. Randki od święta 
5. The Old Guard 
6. Dylemat społeczny
7. Power 
8. SpongeBob Film: Na ratunek 
9. The Kissing Booth 2
10. Tyler Rake: Ocalenie 


Najpopularniejsze filmy w Polsce 

A na dokładkę - w taki sposób kształtuje się lista najchętniej oglądanych produkcji na Netflix w Polsce: 

1. 365 dni 
2. Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
3. Harry Potter i kamień filozoficzny 
4. Grinch 
5. Kronika świąteczna 2 
6. Enola Holmes 
7. Polityka 
8. MILF 
9. The Kissing Booth 
10. Harry Potter i Komnata Tajemnic

Są dla was jakieś zaskoczenia? Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO