×

Wyszukaj artykuł

Pomysłowe czy skrajnie głupie?

Aby pomóc Australii - zaproponowała swoje nagie zdjęcia za darowiznę. W jej ślady idą inne kobiety

Patrycja | dnia: 09-01-2020 | skomentuj

Aby pomóc Australii - zaproponowała swoje nagie zdjęcia za darowiznę. W jej ślady idą inne kobiety

tubefilter.com

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Nie wszyscy byliby w stanie poświęcić się w taki sposób dla jakiegoś kraju, jak zrobiła to amerykańska modelka. 20-latka postanowiła, że za wpłatę darowizny przekaże darczyńcy… swoje nagie zdjęcia. W ten sposób dzięki niej Australia otrzymała już kwotę w wysokości ponad miliona dolarów. Okazuje się, że chętnych do takiej pomocy jest znacznie więcej – chętnie przesyłają swoje nagie fotografie tym, którzy wpłacają pieniądze na szczytny cel.

  Zobacz także  


Kobieta nie daje rady z ilością zgłoszeń, które do niej napływają – musiała do tego celu zatrudnić cztery osoby, które pomagają jej z wysyłaniem zdjęć.

Kaylen Ward dla Australii

Modelka obiecała, że za każdą wpłatę na co najmniej 10 dolarów na organizacje, które walczą z pożarami w Australii, będzie wysyłała swoje nagie zdjęcie. Jej skrzynka pełna była wiadomości z potwierdzeniami wpłat – kobieta nie dawała rady na to wszystko odpowiadać. Konieczne było zatrudnienie dodatkowych osób do obsługi jej skrzynki, aby faktycznie każdy dostał nagie zdjęcie modelki.

Teraz do kobiety dołączają inne osoby. Wśród nich jest aktorka porno Riley Reid, Jenna Lee czy modelka Emma Elliot. Żadna z nich nie boi się zrobić sobie nagich zdjęć i wysłać je za darowiznę na rzecz pomocy Australii.


Wszystko na temat:

Australia Szokujące historie Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz