×

Wyszukaj artykuł

Plejada gwiazd

Na premierze filmu „Proceder” pojawił się tłum celebrytów! Nie zabrakło też ciężarnej Anny Lewandowskiej

Marta | dnia: 15-11-2019 | skomentuj

Na premierze filmu „Proceder” pojawił się tłum celebrytów! Nie zabrakło też ciężarnej Anny Lewandowskiej

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


W czwartek odbyła się premiera filmu, pt. „Proceder” w reżyserii Michała Węgrzyna. Opowiada on historię rapera Tomasza Chady. Był chłopakiem z blokowisk o duszy poety, który często wpadał w tarapaty. Podczas lat spędzonych w więzieniu nagrał wiele piosenek i nie rezygnował z marzeń. W swoich tekstach poruszał autobiograficzne wątki dotyczące problemów z prawem i życia na marginesie społecznym. Chada 14 marca 2017 roku wyskoczył z okna na trzecim piętrze. Po przewiezieniu do szpitala z urazem kręgosłupa zachowywał się agresywnie, więc został przeniesiony do szpitala psychiatrycznego. Zmarł tam na izbie przyjęć w czasie badań, a jego śmierć uważa się za tajemniczą i nie do końca wyjaśnioną.

  Zobacz także  


Raper mimo swojego bujnego i przestępczego życia działał charytatywnie. Aktywnie wspierał Stowarzyszenie Prometeus, na którego cele zostanie przekazana część dochodu ze sprzedanych w kinach biletów na film „Proceder”.


Plejada gwiazd

Na premierze filmu pojawili się tłumnie celebryci. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili między innymi: Piotr Witkowski, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Anna Lewandowska, Popek, Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Pawlicki, Gabriela Muskała, Baron oraz Anna Popek. Anna Lewandowska budziła szczególne zainteresowanie, ze względu na swoją niedawno ogłoszoną światu ciążę. Według niektórych opinii, luźną marynarką próbowała nieco ukryć swój ciążowy brzuszek.


Wszystko na temat:

Anna Lewandowska "Proceder" Premiery filmów 2019 Kino Piotr Witkowski Barbara Kurdej-Szatan Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz