Wielki powrót historii

My, dzieci z dworca Zoo - zapowiedź serialu

Materiały promocyjne serialu

Już niebawem na platformie HBO GO pojawi się nowy serial, który powstał na podstawie książki "My, dzieci z dworca Zoo", która co jakiś czas, co kilka lat, zyskuje na popularności. To historia Christiane, która jako dwunastolatka oddaje się imprezowej i narkotycznej części Berlina Zachodniego. O czym dokładnie opowiada serial? Kogo zobaczymy w roli i kiedy premiera? 

My, dzieci z dworca Zoo - nowy serial HBO

Jak wspomnieliśmy - serial jest opowieścią o dwunastoletniej Christiane, której świat to narkotyki i imprezy, jakie mają miejsce w Berlinie Zachodnim. W trakcie swojego narkotycznego pędu dziewczyna pozna wielu ludzi, którzy z pewnością również pojawią się na ekranie. Czy serial okaże się lepszy od filmu z 1981 roku o tym samym tytule? 

Oficjalny opis produkcji brzmi w ten sposób:

Christiane, Stella, Babsi, Axel, Michi i Benno poznają się podczas undergroundowych imprez w pełnych narkotyków berlińskich klubach. Są silni, odważni i wiodą szalone życie w "raju", który początkowo wydaje im się być feerią kolorów, brawury i ekscytacji. Centralną postacią i osią dla całej grupy jest Christiane, na życiu której ogromne piętno odcisnęło rozstanie jej rodziców. Dziewczyna ucieka z domu, by odnaleźć się w niezwykle kuszącym alternatywnym świecie. Zacieśniające się z biegiem czasu więzi między nastolatkami sprawiają, że członkowie grupy w hedonistycznych uniesieniach szukają kolejnych dreszczy emocji, przeżywając pełne euforii wzloty i mroczne, niebezpieczne wręcz, upadki. Podczas gdy ich życie i związki na zmianę rozwijają się i rozpadają, ich własne traumy wciągają ich w wir, z którego nie każdy jest w stanie uciec. 

Twórcami serialu są Philipp Kadelbach i Annette Hess. 

Serial ma liczyć osiem odcinków, a jego premiera odbędzie się 27 lutego na HBO GO. 

A oto zapowiedź serialu od HBO: 

Będziecie oglądać?
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO