×

Wyszukaj artykuł

Aktor zwrócił się do publiczności z nietypową prośbą

Orły 2020. Maciej Musiał żartuje z Karolaka i Kożuchowskiej: „Ja już pracę znalazłem”

Marta | dnia: 03-03-2020 | skomentuj

Orły 2020. Maciej Musiał żartuje z Karolaka i Kożuchowskiej: „Ja już pracę znalazłem”

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Rozdano już Polskie Nagrody Filmowe Orły 2020. Maciej Musiał, który wręczał w tym roku nagrodę w kategorii „Odkrycie roku 2020”, w swoim przemówieniu odniósł się do zakończenia przez TVP produkcji serialu „Rodzinka.pl”, w którym grał serialowego Tomka. Aktor postanowił wykorzystać ten moment, żeby żartobliwie wspomnieć o swoich serialowych rodzicach, Małgorzacie Kożuchowskiej i Tomaszu Karolaku, którzy podobnie jak on, z dnia na dzień stracili pracę. Zaczął słowami:

Dobry wieczór państwu. Dla mnie odkryciem tego roku jest istnienie świata bez „Rodzinki.pl".

  Zobacz także  


Następnie zwrócił się do publiczności z dość nietypową prośbą o wsparcie finansowe serialowego małżeństwa Boskich:

Mnie udało się znaleźć od razu robotę, ale Karolak i Kożuchowska z dnia na dzień zostali praktycznie bez środków do życia. Dlatego myśląc, na co przekażecie swój 1% podatku, proszę, myślcie o nich.

Żart Musiała skutecznie rozbawił zebraną na gali widownię.

Niespodziewana decyzja

Decyzja Telewizji Polskiej o zakończeniu produkcji „Rodzinki.pl” była szokiem zarówno dla fanów, jak i dla obsady serialu – TVP z dnia na dzień zakończyła współpracę z jego twórcami. Nic więc dziwnego, że Maciej Musiał postanowił się nieco zgryźliwie odnieść do niej na gali rozdania Orłów 2020. Sytuacja Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej nie maluje się jednak w tak czarnych barwach, jak na to wygląda. Według „Super Expressu”, TVP zamierza teraz nakręcić kinową wersję tego popularnego serialu, w której wystąpi małżeństwo Boskich w swoim zwykłym składzie.


Wszystko na temat:

Maciej Musiał Małgorzata Kożuchowska TVP Seriale Gwiazdy Aktorzy Aktor Nagrody filmowe Nagrody Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz