×

Wyszukaj artykuł


Czy Kogutom się to zwróci?

Mourinho zarobi krocie – miliony dla trenera

Redakcja Pinbook | 22-11-2019 | skomentuj

Mourinho zarobi krocie – miliony dla trenera

Materiały prasowe

Oceń


Kilka dni temu informowaliśmy o nowym trenerze Tottenhamu, którym został świetnie znany kibicom Portugalczyk – Jose Mourinho. Wybór The Special One już teraz budzi już teraz spore kontrowersje – w ostatnich latach nie radził on sobie najlepiej, a Koguty przechodzą ostatnio spory kryzys. Mourinho nie zapowiedział na razie żadnych zmian kadrowych – stwierdził, że chce lepiej poznać drużynę i sprawdzić jej realne umiejętności. 

  Zobacz także  

Video dnia:Okazuje się, że jego praca może być opłacana wyjątkowo sowicie. Portugalczyk z miejsca wskoczył na drugie miejsce wśród najlepiej zarabiających trenerów w Premier League. 

Ile zarobi Mourinho?

The Special One ma wyjątkowo wysoki kontrakt – The Sun informuje, że szkoleniowiec zainkasuje za sezon aż 15 milionów funtów. Więcej w Anglii zarabia jedynie Pep Guardiola, któremu Manchester City wypłaca 20 milionów funtów za sezon. To jednak nie koniec – według mediów w kontrakcie Mourinho znajduje się opcja na bonus w wysokości 2 milionów funtów. O ten będzie jednak niezwykle ciężko – drużyna Kogutów musiałaby zakończyć sezon w pierwszej czwórce ligowej tabeli. Przypomnijmy, że Tottenham w tej chwili traci do pierwszego Liverpoolu aż 20 oczek. 


Wszystko na temat:

Piłka nożna Premier League Jose Mourinho Pieniądze Wszystkie tagiDodaj komentarz