×

Wyszukaj artykuł


Zwolniona!

Monika Zamachowska już nie będzie prowadzić „Pytania na śniadanie”

Redakcja Pinbook | 30-10-2019 | skomentuj

Monika Zamachowska już nie będzie prowadzić „Pytania na śniadanie”

fakt.pl

Oceń


Znana dziennikarka i celebrytka Monika Zamachowska, jedna z prowadzących popularny program „Pytanie na śniadanie” otrzymała właśnie wypowiedzenie. Żona Zbigniewa Zamachowskiego będzie musiała sobie znaleźć nowe zajęcie, a program prowadzić teraz będą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, zyskujący ostatnio coraz bardziej na popularności.

  Zobacz także  


Od listopada na TVP2 „Pytanie na śniadanie” będzie już realizowane z udziałem nowych prowadzących.

Dla tych, co nie wiedzą

Monika Zamachowska, z domu Pietkiewicz, z pierwszego małżeństwa Richardson, urodziła się w 1972 r. we Wrocławiu. Studiowała iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją karierę związała ze stacją TVP2. Brała udział w powstawaniu między innymi takich programów, jak: „Kulty popkultury”, „Teleadwokat”, „Europejczycy”, „Strefa otwarta”, „Witaj, Europo”, „Europa da się lubić”, „Orzeł czy reszta?”, „Wstęp Wolny” i „Supertalent”. W 2009 r. występowała jako uczestniczka „Tańca z gwiazdami”. Od  2013 r. prowadziła poranny program „Pytanie na śniadanie”.

  Zobacz także  


Kontrowersje

Wyszła trzykrotnie za mąż. Była żoną kolejno Willa Richardsona, dziennikarza i podróżnika oraz Jamiego Malcolma, byłyego pilota RAFu i pilota linii Virgin Atlantic. Jej trzecie małżeństwo z aktorem Zbigniewem Zamachowskim wzbudziło duże kontrowersje, gdyż zarzucano jej rozbicie jego poprzedniego małżeństwa.

Wszystko na temat:

Monika Zamachowska Pytanie na śniadanie Aleksander Sikora TVP2 Programy telewizyjne Telewizja Wszystkie tagiKomentarze: