×

Wyszukaj artykuł


„Moi przyjaciele”

Miły Pan z nowym hitem – na sylwestra jak znalazł [WIDEO]

Redakcja Pinbook | 28-12-2019 | skomentuj

Miły Pan z nowym hitem – na sylwestra jak znalazł [WIDEO]

YouTube

Oceń


Disco polo jest punktem obowiązkowym niemal każdej imprezy – taneczną muzykę usłyszymy w klubach, na koncertach i w telewizji. Jedną z gwiazd młodego pokolenia jest MiłyPan, którego piosenki niemal z miejsca stają się hitami. Prawdopodobnie nie inaczej będzie z najnowszym utworem artysty, który zadebiutował na YouTube 22 grudnia. Tym razem tematyka utworu dotyczy przyjaźni i ludzi, którzy są dla wokalisty wyjątkowo ważni.

  Zobacz także  

Video dnia:Nowy utwór zgromadził już ponad milion wyświetleń i w momencie pisania tego tekstu znajduje się w TOP3 polskiej karty na czasie serwisu YouTube.

MiłyPan – Przyjaciele 

Nowy teledysk prezentuje wszystko to, za co fani kochają polską muzykę disco polo. Nie ma wątpliwości, że nowy utwór Miłego Pana stanie się przebojem nadchodzącego karnawału. W komentarzach czytamy, że słuchacze już teraz świetnie bawią się przy tego typu twórczości. Disco polo ma się w naszym kraju bardzo dobrze – potwierdzeniem tej tezy może być chociażby benefis Zenka Martyniuka, który w drugi dzień świąt obejrzały w telewizji miliony widzów. Nowy teledysk do piosenki MiłyPan – Przyjaciele możecie obejrzeć poniżej:


Wszystko na temat:

Muzyka Gwiazdy Disco polo MiłyPan Wszystkie tagiDodaj komentarz