Czas na drugi sezon

„Miłość, śmierć i roboty” – serial wróci w maju!

Wśród dziesiątek animawanych produkcji nie brakuje takich, które przeznaczone są dla widza pełnoletniego. Jedną z nich jest serial „Miłość, śmierć i roboty”, który swoją premierę miał w 2018 roku. Obecnie obejrzeć go można na Netfliksie. Sezon liczy sobie aż 18 odcinków – każdy z nich jest oddzielną historią. Wśród produkcji znajdziemy między innymi odcinki z elementami science fiction, fantasy, komedii czy horroru. Poruszające historie przypadły do gustu fanom, którzy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych części i nowych wrażeń. 

Materiały promocyjne serialu

Okazuje się, że do premiery drugiego sezonu zostało zaledwie kilka tygodni. Netflix właśnie opulbikował zwiastun, z którego wynika, że nowe odcinki trafią na platformę amerykańskiego giganta już 14 maja. 

„Miłość, śmierć i roboty” – sezon 2 

Drugi sezon ma mieć 8 odcinków. Produkcje ponownie mają być przygotowane przez światowej klasy animatorów – producentami wykonawczymi są natomiast David Fincher, Tim Miller, Jennifer Miller i Josh Donen. Fani jednocześnie poinformowani zostali o trzecim sezonie, który prawdopodobnie zadebiutuje w przyszłym roku. Poniżej natomiast obejrzeć możecie wspomniany wcześniej zwiastun.

Szukasz innych produkcji z Netfliksa? Sprawdź seriak Kto zabił Sarę i Tato, nie rób mi obciachu.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO