×

Wyszukaj artykuł


Wysokie premie za trudny rok!

Miliony na nagrody w Kancelarii Sejmu

Redakcja Pinbook | 02-12-2019 | skomentuj

Miliony na nagrody w Kancelarii Sejmu

Materiały prasowe

Oceń


Kancelaria Sejmu potrafi docenić swoich pracowników. Dzisiejszy “Fakt” informuje o wysokich nagrodach, które wypłacone zostały kilkuset osobom. Premie otrzymało łącznie 602 pracowników kancelarii i trzy osoby piastujące stanowiska kierownicze – podaje dziennik. Łącznie na nagrody do 4 listopada wypłacono niemal 3,5 miliona złotych. Informacja pochodzi od Centrum Informacyjnego Sejmu.  

  Zobacz także  

Video dnia:Warto dodać, że premie nie były dla wszystkich jednakowo wysokie. Pracownicy mogli liczyć na dodatki od 600 do 1800 złotych. Kancelaria Sejmu jest też wyjątkowo atrakcyjnym miejscem pracy - “Fakt” zauważa, że średnia pensja tamtejszych pracowników wynosi niemal 10 tysięcy złotych miesięcznie. 

Skąd tak wysokie premie? 

Centrum Informacyjne Sejmu uzasadnia dodatkowe wydatki specyficznym rokiem – jako powód wymienia między innymi wybory parlamentarne:  

W minionych 11 miesiącach odbyły się bardzo liczne wydarzenia o charakterze historyczno-społecznym, dyplomatycznym i jubileuszowym. Dodatkowo trzeba przypomnieć o zakończeniu VIII i rozpoczęciu IX kadencji Izby, co również jest momentem wymagającym ponadstandardowego zaangażowania kierownictwa i pracowników Kancelarii Sejmu – cytuje “Fakt” 

Wszystko na temat:

Wiadomości Polska Sejm Wszystkie tagiDodaj komentarz