× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Wysokie premie za trudny rok!

Miliony na nagrody w Kancelarii Sejmu

Redakcja Pinbook | 02-12-2019 | skomentuj

Miliony na nagrody w Kancelarii Sejmu

Materiały prasowe

Oceń


Kancelaria Sejmu potrafi docenić swoich pracowników. Dzisiejszy “Fakt” informuje o wysokich nagrodach, które wypłacone zostały kilkuset osobom. Premie otrzymało łącznie 602 pracowników kancelarii i trzy osoby piastujące stanowiska kierownicze – podaje dziennik. Łącznie na nagrody do 4 listopada wypłacono niemal 3,5 miliona złotych. Informacja pochodzi od Centrum Informacyjnego Sejmu.  

  Zobacz także  


Warto dodać, że premie nie były dla wszystkich jednakowo wysokie. Pracownicy mogli liczyć na dodatki od 600 do 1800 złotych. Kancelaria Sejmu jest też wyjątkowo atrakcyjnym miejscem pracy - “Fakt” zauważa, że średnia pensja tamtejszych pracowników wynosi niemal 10 tysięcy złotych miesięcznie. 

Skąd tak wysokie premie? 

Centrum Informacyjne Sejmu uzasadnia dodatkowe wydatki specyficznym rokiem – jako powód wymienia między innymi wybory parlamentarne:  

W minionych 11 miesiącach odbyły się bardzo liczne wydarzenia o charakterze historyczno-społecznym, dyplomatycznym i jubileuszowym. Dodatkowo trzeba przypomnieć o zakończeniu VIII i rozpoczęciu IX kadencji Izby, co również jest momentem wymagającym ponadstandardowego zaangażowania kierownictwa i pracowników Kancelarii Sejmu – cytuje “Fakt” 
Wszystko na temat:

Wiadomości Polska Sejm