×

Wyszukaj artykuł


Miley rozstała się z Liamem – koniec sielanki?

Redakcja Pinbook | 12-08-2019 | skomentuj

Miley rozstała się z Liamem – koniec sielanki?

Oceń


Związek Liama Hemsworth i Miley Cyrus wciągu ostatnich dziesięciu lat przechodził różne wzloty i upadki. Para poznała się na planie filmowym Ostatnia piosenka, w którym to zagrali główne role. Od tego czasu wielokrotnie się rozstawali i wracali do siebie, w czerwcu 2012 roku zaręczyli się, ale już we wrześniu 2013 rozstali się. Jednak para wróciła do siebie w 2017 roku i rok późniejw tajemnicy przed mediami pobrali się w Święto Bożego Narodzenia. Raczej większość osób spodziewało się, że ich związek tym razem doczeka się szczęśliwego zakończenia. Jednakże młode małżeństwo zaskoczyło świat swoją informacją, że po prawie ośmiu miesiącach małżeństwa postanowili żyć w separacji.
Wiadomość ta wstrząsnęła całym Hollywood. Najpierw wyszło oficjalne oświadczenie o separacji, a następnie wypłynęły zdjęcia, na których widać jak artystka się całuje z Kaitlynn Cartner, byłą żoną Brody’ego Jennera.

  Zobacz także  


Gwiazda na swoim instagramie dodała wpis, w którym pisze o swojej wewnętrznej ewolucji i zgodności ze przyrodą, która nigdy się nie śpieszy, ale zawsze jest na czas. Miley Cyrus dodała też drugi wpis, w którym cytuje swoją piosenkę The Climb:
„Życie to wspinaczka, a widok jest niezły”

plakat
Portal E! News przeprowadził wywiad ze znajomymi pary, którzy to powiedzieli, że małżeństwo Mileyi Liama już od dawna przechodziło kryzys:

„Próbowali to naprawić od miesięcy, ale nie czuli, że ich więź jest taka, jak wtedy, kiedy się pobrali”

Nie padła jeszcze oficjalna decyzja o rozwodzie, na razie para trwa w separacji.  W ciągu lat obserwowaliśmy jak Miley Cyrus przechodzi przemiane z disneyowskiej gwiazdy w kobietę o niejednokrotnie kontrowersyjnej naturze. Jaka droga ją teraz czeka? Czy wrócą do siebie z Liamem?

Sprawdź też: Brad Pitt przechodzi na emeryturę?


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: