×

Wyszukaj artykuł

Nowe odcinki coraz bliżej!

„Nawiedzony dom na wzgórzu” - Mike Flanagan zdradza, kiedy odbędzie się premiera 2. sezonu

Redakcja Pinbook | 16-07-2020 | skomentuj

„Nawiedzony dom na wzgórzu” - Mike Flanagan zdradza, kiedy odbędzie się premiera 2. sezonu

"Nawiedzony dom na wzgórzu"/Materiały promocyjne

Oceń„Nawiedzoy dom na wzgórzu” to jeden z flagowych seriali Netflixa, który niedługo po premierze stał się prawdziwym hitem platformy. Do tej pory powstał tylko jeden sezon serialu i trwają właśnie prace nad drugą odsłoną. Jego twórcą jest Mike Flanagan, który jeszcze przed wybuchem koronawirusa informował, że właśnie robi ostatnie szlify nad kontynuacją serialu, która nosi tym razem tytuł „The Haunting of Bly Manor”. Jak jednak wiadomo, epidemia sprawiła, że prace nad wieloma produkcjami zostały wstrzymane. W związku z tym pojawiły się pogłoski, że premiera drugiej części „Nawiedzonego domu na wzgórzu” także może ulec opóźnieniu. Ostatnio Flanagan postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości w tej sprawie i wyjaśnił, że na razie wszystko idzie zgodnie z planem:

Nie spodziewam się, by czekało nas jakieś opóźnienie. Tak naprawdę udało się uniknąć jakichkolwiek potknięć, wierzcie lub nie. Zrobiliśmy to, zanim COVID trzasnął wszystkie produkcje. Mieliśmy kilka tygodni, w trakcie których musieliśmy nauczyć się zdalnej współpracy. (...) Wszystko sprawnie załatwialiśmy na tych wirtualnych sesjach. (...) Serial nie zostanie przerzucony na 2021 rok, nic z tych rzeczy. Wszystko zgodnie z planem.

  Zobacz także  


Pierwszy sezon „Nawiedzonego domu na wzgórzu” zadebiutował na Netflixie 12 października 2018 roku. Serial ma być antologią, czyli każda kolejna część będzie opowiadać zupełnie inną, mroczną historię.

Co nas czeka w drugim sezonie?

Akcja sezonu „The Haunting of Bly Manor” będzie się rozgrywać w tytułowym domu, który zostanie osadzony w realiach inspirowanych powieścią Hanry’ego Jamesa „W kleszczach lęku”. Podobnie jak książka, serial opowie o dwójce osieroconych i co najważniejsze - dość niezwykłych dzieci, które przebywają pod opieką młodej i niedoświadczonej guwernantki. Jak się można domyślać, stara i wielka posiadłość na wsi będzie nawiedzona przez duchy oraz złowrogie moce. Na ekranie ponownie zobaczymy największe gwiazdy poprzedniego sezonu, Rauhla Kohliego, Victorię Pedrett i Henry’ego Thomasa, które tym razem wcielą się w innych bohaterów. Twórcy na razie nie zdradzili dokładnej planowanej daty premiery. Wiadomo jedynie, że odbędzie się ona najprawdopodobniej w październiku tego roku, czyli jak na porządny horror przystało – w okolicach Halloween.

Do premiery drugiego sezonu „Nawiedzonego domu na wzgórzu” pozostało jeszcze trochę czasu. Podczas oczekiwania na nowe odcinki koniecznie obejrzyjcie niezwykły film dokumentalny „Jestem Femen”. Zachęcamy również do zapoznania się z produkcjami „Julie i Julia” oraz „Mały Książę”.


Wszystko na temat:

Seriale Netflix Seriale online Zapowiedź Premiera Mike Flanagan Wszystkie tagiKomentarze: