× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Mick Jagger już po operacji. Jaki jest stan muzyka?

Redakcja Pinbook | 05-04-2019 | skomentuj

Mick Jagger już po operacji. Jaki jest stan muzyka?

mercurynews.com

Oceń


Jakiś czas temu świat muzyki (i nie tylko!) obiegła informacja o ciężkim stanie Micka Jaggera, czyli wokalisty popularnego zespołu The Rolling Stones. Musiał poddać się operacji wymiany zastawki w sercu. Obecnie jest już po zabiegu i dochodzi do siebie w szpitalu w Nowym Jorku. Niestety nie tak szybko będzie mógł wrócić na scenę, ponieważ musi dużo odpoczywać, aby poczuł się lepiej.
Zespół zmuszony był przełożyć wszystkie koncerty, które odbyć się miały w ramach trasy "No Filter". Proszą jednak o zachowanie biletów, które będą ważne podczas nowych dat koncertów - "Billboard" zakłada, że odbędą się one w lipcu.

 

  Zobacz także  


Co na to Mick Jagger znany z werwy nastolatka?

Na swoim Twitterze wyraził żal, który spowodowany jest koniecznością zmiany planów.

"Bardzo przepraszam fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy kupili bilety. Nie znoszę zawodzić was w ten sposób. Jestem zrozpaczony, że muszę przełożyć trasę, ale będę ciężko pracował nad tym, by powrócić tak prędko, jak to możliwe. Jeszcze raz wszystkich przepraszam".

Z naszej strony nie pozostaje nic innego, jak życzyć Mickowi Jaggerowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Wszystko na temat: