×

Wyszukaj artykuł

Jak to się stało?

Michał Wiśniewski ponownie z jedną ze swoich byłych żon.

Redakcja Pinbook | 24-11-2019 | skomentuj

Michał Wiśniewski ponownie z jedną ze swoich byłych żon.

AKPA

OceńWszyscy wiemy kim jest Michał Wiśniewski i jak wyglądało jego życie uczuciowe. Media nieustannie żartują sobie z czterech małżeństw gwiazdora i nieustannie „wywołują” w mediach jego byłe. Warto również wspomnieć, ze przeważnie usidlał kobiety, z którymi śpiewał w swoim zespole – Ich Troje. Nie udało mu się tylko z Justyną Majkowską. Ale szybko pocieszył się w ramionach Mandaryny. Magda Femme, z którą był w latach 1996-2001, do tej pory nie pała sympatią do byłego męża i mówi o tym jasno.

Nie wszystkie gwiazdy z którymi był wypowiadają się o nim w ten sposób. Mandaryna, z którą był od 2002 do 2006 roku raczej nie porusza tego tematu. Tak samo, jak nie mówiła o nim Anna Świątczak, z którą związał się w 2006 roku i rozstał w 2011. Potem przyszedł czas na Dominikę Tajner, z którą był od 2012 do 2019 roku. I ona niechętnie wypowiada się o swoim ex. Teraz spotyka się z kobietą, która, podobno, ma wydać na świat jego piąte dziecko.

  Zobacz także  


Tymczasem… Okazuje się, że Wiśniewski spotyka się z jedną ze swoich byłych żon. Czy to znaczy, że stara miłość nie rdzewieje?

Świątczak i Wiśniewski znowu razem

Anna Świątczak po rozwodzie z Michałem, z którym ma dwójkę dzieci: Etiennette i Vivienne, wycofała się z show-biznesu, wstąpiła do wspólnoty religijnej i ponownie wyszła za mąż. Nikt nie przypuszczał, że pojawi się u boku Wiśniewskiego ponownie. Natomiast Michał zwerbował Świątczak do swojego nowego projektu: Michał Wiśniewski Akustycznie. Czy to mogło ich połączyć?


Wszystko na temat:

Michał Wiśniewski Anna Świątczak Gwiazdy Celebryci Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: