Może wystąpić w kilku nowych filmach

Michael Keaton ponownie wcieli się w Batmana? Wszystko na to wskazuje!

"Powrót Batmana"/Materiały prasowe

Chociaż wciąż jeszcze czekamy na premierę najnowszego filmu „The Batman” z Robertem Pattinsonem w roli głównej, już pojawiły się doniesienia o kolejnych projektach poświęconych przygodom Człowieka-Nietoperza. Fanów tego komiksowego bohatera zelektryzuje zapewne wieść, że Michael Keaton prowadzi właśnie rozmowy w sprawie jego powrotu do roli Batmana. Jak donoszą portale The Hollywood Reporter, Entertainment Weekly oraz Deadline, aktor miałby się pojawić między innymi w nadchodzącym filmie „The Flash” reżyserowanym przez Andy’ego Muschiettiego, do którego zdjęcia rozpoczną się na początku przyszłego roku. Okazuje się, że jeśli Keaton przystanie na propozycję, wystąpi w roli Batmana nie w jednej, ale kilku kolejnych produkcjach.

Michael Keaton wcielał się w rolę Bruce’a Wayne’a w dwóch filmach wyreżyserowanych przez Tima Burtona, takich jak „Batman” z 1989 roku oraz „Powrót Batmana” z 1992 roku. Stworzona przez niego kreacja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony publiczności. Do roli kolejnego, ale już nieco innego latającego superbohatera powrócił w 2014 roku w filmie „Birdman” - za rolę w nim był nominowany do Oscara. Skrzydlatą postać zagrał również w 2017 roku w filmie „Spider-Man: Homecoming".

Więcej projektów

W nadchodzącym filmie „The Flash” w rolę tytułowego bohatera wcieli się Ezra Miller. Wszystko wskazuje na to, że wraz z nim na ekranie zobaczymy gwiazdora „Birdmana”. Co więcej amerykańskie media donoszą, że jeśli Michael Keaton powróci do roli Batmana, wystąpi w kilku kolejnych filmach opartych na komiksach DC Comics. Jednym z tytułów branych pod uwagę jest między innymi film „Batgirl”. Grana przez aktora postać miałaby w nowych produkcjach pełnić funkcję podobną do tej, którą pełni Nick Fury grany przez Samuela L. Jacksona w filmach Marvela – Batman byłby więc pewnego rodzaju mentorem dla innych superbohaterów, którym pokazywałby, jaką ścieżką mają podążać. Na razie jednak musimy poczekać na zakończenie rozmów w sprawie powrotu Michaela Keatona do roli Batmana. Z pewnością w najbliższym czasie poznamy więcej szczegółów na ten temat.

Jeśli lubicie filmy o superbohaterach, koniecznie zobaczcie widowiskowy i pełen akcji „Avengers: Czas Ultrona”. Niemałych wrażeń dostarczą wam również takie produkcje jak „Ninja zabójca” oraz „Monster Trucks”.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO