×

Wyszukaj artykuł


Jak to możliwe?

„Tenet”- Michael Caine nie wie, o czym jest film, w którym występuje

Redakcja Pinbook | 25-03-2020 | skomentuj

„Tenet”- Michael Caine nie wie, o czym jest film, w którym występuje

wikipedia.org

Oceń


Film „Tenet” jest nowym dziełem Christophera Nolana, twórcy takich kinowych hitów, jak „Incepcja”, czy „Interstellar”. Zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami, „Tenet” ma być filmem szpiegowskim, w którym zbiega się kilka gatunków. Co ciekawe, produkcja jest największą, nad jaką do tej pory pracował reżyser – zdjęcia do niego powstawały w kilku krajach i stworzono do nich ogromne scenografie. Budżet przeznaczony na film również robi niemałe wrażenie – wynosi 200 milionów dolarów. Na razie opublikowano jedynie zwiastun nowego filmu Nolana. Reżyser nie chce jednak na razie zdradzić fanom szczegółów dotyczących fabuły.

  Zobacz także  

Video dnia:Okazuje się, że nie tylko widzowie nie wiedzą, o czym będzie opowiadał film Nolana.

Dezorientacja aktora

Jedną z gwiazd filmu „Tenet” jest Michael Caine, który współpracował z Nolanem już między innymi przy powstawaniu filmów o Batmanie, a także „Incepcji”, „Interstellarze”, czy „Prestiżu”. Jego głos możemy usłyszeć także w filmie „Dunkierka”. Aktor udzielił ostatnio wywiadu dla magazynu „The Hindu”, w którym był pytany o nową produkcję. Caine wyznał w nim, że nie pozwolono mu przeczytać całego scenariusza do filmu i że nie do końca wie, o czym on będzie opowiadał. Z jego wypowiedzi wynika także, że przydzielono mu raczej niewielką rolę:

Miałem tylko jeden dzień pracy i dostałem swoje strony. Zagrałem swoje kwestie z Johnem Davidem Washingtonem i nie słyszałem o filmie już nic więcej.

Nowy film Christophera Nolana od początku jest owiany tajemnicą i na razie znamy niewiele szczegółów. Reżyser sam napisał do niego scenariusz i osobiście ze swoją żoną zajął się jego produkcją. Wiadomo już także, że komponowaniem muzyki do filmu zajmie się Ludwig Göransson, który dostał Oscara za soundtrack do filmu „Czarna Pantera”. W filmie pojawią się między innymi Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh i Clémence Poésy. Premiera filmu „Tenet” w Polsce ma się odbyć 17 lipca.


Wszystko na temat:

Michael Caine Batman Filmy Film Aktorzy Gwiazdy Kino Celebryci Robert Pattinson Wszystkie tagiDodaj komentarz