×

Wyszukaj artykuł

Jak to możliwe?

„Tenet”- Michael Caine nie wie, o czym jest film, w którym występuje

Redakcja Pinbook | 25-03-2020 | skomentuj

„Tenet”- Michael Caine nie wie, o czym jest film, w którym występuje

wikipedia.org

OceńFilm „Tenet” jest nowym dziełem Christophera Nolana, twórcy takich kinowych hitów, jak „Incepcja”, czy „Interstellar”. Zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami, „Tenet” ma być filmem szpiegowskim, w którym zbiega się kilka gatunków. Co ciekawe, produkcja jest największą, nad jaką do tej pory pracował reżyser – zdjęcia do niego powstawały w kilku krajach i stworzono do nich ogromne scenografie. Budżet przeznaczony na film również robi niemałe wrażenie – wynosi 200 milionów dolarów. Na razie opublikowano jedynie zwiastun nowego filmu Nolana. Reżyser nie chce jednak na razie zdradzić fanom szczegółów dotyczących fabuły.

  Zobacz także  


Okazuje się, że nie tylko widzowie nie wiedzą, o czym będzie opowiadał film Nolana.

Dezorientacja aktora

Jedną z gwiazd filmu „Tenet” jest Michael Caine, który współpracował z Nolanem już między innymi przy powstawaniu filmów o Batmanie, a także „Incepcji”, „Interstellarze”, czy „Prestiżu”. Jego głos możemy usłyszeć także w filmie „Dunkierka”. Aktor udzielił ostatnio wywiadu dla magazynu „The Hindu”, w którym był pytany o nową produkcję. Caine wyznał w nim, że nie pozwolono mu przeczytać całego scenariusza do filmu i że nie do końca wie, o czym on będzie opowiadał. Z jego wypowiedzi wynika także, że przydzielono mu raczej niewielką rolę:

Miałem tylko jeden dzień pracy i dostałem swoje strony. Zagrałem swoje kwestie z Johnem Davidem Washingtonem i nie słyszałem o filmie już nic więcej.

Nowy film Christophera Nolana od początku jest owiany tajemnicą i na razie znamy niewiele szczegółów. Reżyser sam napisał do niego scenariusz i osobiście ze swoją żoną zajął się jego produkcją. Wiadomo już także, że komponowaniem muzyki do filmu zajmie się Ludwig Göransson, który dostał Oscara za soundtrack do filmu „Czarna Pantera”. W filmie pojawią się między innymi Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh i Clémence Poésy. Premiera filmu „Tenet” w Polsce ma się odbyć 17 lipca.


Wszystko na temat:

Michael Caine Batman Filmy Film Aktorzy Gwiazdy Kino Celebryci Robert Pattinson Wszystkie tagiKomentarze: