×

Wyszukaj artykuł


Makabryczna zemsta

Pobili go, zgwałcili i nasikali mu na twarz. W końcu usłyszeli swoje wyroki

Redakcja Pinbook | 04-12-2019 | skomentuj

Pobili go, zgwałcili i nasikali mu na twarz. W końcu usłyszeli swoje wyroki

Zdjęcie poglądowe

Oceń


Sprawa spod Międzyrzecza Podlaskiego ciągnęła się od 2017 roku. W końcu jednak dobiegła końca, a winni usłyszeli odpowiednio wysokie kary. Czego dotyczyło zdarzenie? Brutalnego zdarzenia z okropnym gwałtem w tle. 32-letni Robert był kiedyś z Natalią M. i Galiną J. Pożyczył od nich pieniądze, których nie chciał oddać. Wtedy właśnie Galina wpadła na pomysł jak zemścić się na byłym chłopaku. Plan był prosty.

  Zobacz także  

Video dnia:Natalia M. miała zwabić mężczyznę, a Galina J. i jej nowy partner – Michał W. mieli dać mu odpowiednią nauczkę.

Tragiczny finał zemsty

Natalia M. wywabiła 32-latka z domu, a tam czekał na niego Michał W., który nie szczędził mężczyźnie ciosów – uderzał go w twarz i bił kijem baseballowym. Jak podaje radiozet.pl:

Kobieta wywabiła 32-latka z domu, gdzie czekał na niego Michał W. Ten kilkukrotnie kopnął Roberta w twarz, uderzył kijem baseballowym w głowę, a następnie wrzucił mężczyznę do bagażnika samochodu i razem z Galiną J. wywiózł do lasu

Tam skrępowali go taśmą, a następnie wywieźli w głąb lasu w Dołdze. Białorusinka postanowiła, że zgwałci mężczyznę wibratorem – nie zawahała się nawet na minutę. Na sam koniec nasikała mu na twarz. Mężczyzna – Michał W., który był tam z nią wtedy – wszystko nagrywał. W końcu zostawili go tam i odjechali. Ciało Roberta znaleźli spacerowicze. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyzna zmarł z powodu uszkodzeń mózgu.

Sprawcy zostali zatrzymani i usłyszeli dwa zarzuty: gwałtu i zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Na nic zdały się tłumaczenia, że chcieli jedynie pobić Roberta, skoro mężczyzna nie żyje.
Wyrok w końcu zapadł: to po 25 lat więzienia dla Galiny J. i Michała W., a także odszkodowanie dla rodziców zmarłego mężczyzny w wysokości 80 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Natalia M., która pomagała w zbrodni, trafi do więzienia na 5 lat. Wszystko może się jednak zmienić – wyrok nie jest prawomocny.


Wszystko na temat:

Śmierć Zabójstwo Gwałt Szokujące historie Wiadomości Wszystkie tagiDodaj komentarz