×

Wyszukaj artykuł


Miał się nimi opiekować

Mężczyzna zgwałcił 4-letnie bliźniaczki. Zaraził je przy tym niebezpieczną chorobą

Redakcja Pinbook | 05-02-2020 | skomentuj

Mężczyzna zgwałcił 4-letnie bliźniaczki. Zaraził je przy tym niebezpieczną chorobą

Fotografia poglądowa

Oceń


Arturo Macarro Gutierrez jest 36-letnim mieszkańcem Minnesoty. Jak podaje stacja Fox News, mężczyzna w 2018 roku spotykał się z kobietą, która była matką dwóch bliźniaczek. Dziewczynki miały wtedy po 4 lata. Pewnego dnia jedna z sióstr wyznała swojej babci, że została skrzywdzona przez Gutierreza. Zaraz potem podjęto decyzję o zawiezieniu dziewczynki do szpitala na badania. Otrzymane wyniki były szokujące – u 4-latki wykryto rzeżączkę. Od razu więc przebadano też drugą dziewczynkę, u której również stwierdzono chorobę weneryczną. Lekarze stwierdzili również, że bliźniaczki zostały zgwałcone.

  Zobacz także  

Video dnia:Zaraz po tym, jak dzieci trafiły do szpitala, Gutierrez podjął próbę ucieczki. Policji udało się go w końcu znaleźć na strychu jego domu w St. Paul.

Zatrzymanie

Mężczyzna został aresztowany. Początkowo nie przyznawał się do winy, ale wyniki badań przeprowadzonych na bliźniaczkach były jednoznaczne. Gutierrez został uznany za winnego gwałtu na dzieciach. Usłyszał łącznie cztery zarzuty dotyczące wykorzystywania seksualnego nieletnich. Na początku kwietnia ma zostać ogłoszony wyrok w sprawie 36-latka. Prawnik rodziny bliźniaczek John Coi stwierdził, że obie wykazały się wielką odwagą, mówiąc opiekunom o krzywdzie, jaka je spotkała. Podkreślił także, że dla ujawnienia sprawy kluczowa była odpowiednia postawa dorosłych, którzy od razu uwierzyli w słowa dzieci i natychmiast podjęli odpowiednie działania.

Bliźniaczki dzięki temu, że opowiedziały o wszystkim opiekunom, uniknęły także groźnych powikłań, które mogą wynikać z nieleczonej rzeżączki. Należą do nich między innymi: sepsa, zapalenie opon mózgowych, bezpłodność, zapalenie stawów i zakażenie układu płciowo-moczowego.


Wszystko na temat:

Choroba Gwałt Dzieci USA Przestępstwo Aresztowanie Przemoc na tle seksualnym Wszystkie tagiDodaj komentarz