Pościg rodem z filmu

Mężczyzna uciekł ze szpitala psychiatrycznego i porwał własnego ojca [AKTUALIZACJA]

Fotografia poglądowa

W sobotę ze szpitala psychiatrycznego w Morawicy uciekł 27-letni pacjent. Następnie dotarł do domu, gdzie pobił swoją babcię. Gdy na miejscu zjawił się jego ojciec, babci udało się uciec i powiadomić policję. 27- latek w tym czasie zdążył jednak swojego 51-letniego ojca również dotkliwie pobić, po czym zaciągnął go do samochodu i odjechał w nieznanym kierunku. Od tego momentu trwała akcja poszukiwania dwójki mężczyzn, do której użyty został policyjny śmigłowiec. Nadkomisarz Kamil Tokarski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach poinformował media, że:

W poszukiwaniach biorą udział policjanci z oddziału prewencji KWP w Kielcach i przewodnicy z psami tropiącymi. Działania prowadzimy nie tylko z ziemi, ale i z powietrza. Wykorzystujemy policyjnego drona i śmigłowiec Black Hawk.


Dzisiaj przed południem udało się zatrzymać zbiegłego pacjenta szpitala, ale wciąż trwają poszukiwania drugiego mężczyzny.


Aktualizacja

Dzisiaj policja znalazła ciało 51-letniego mężczyzny. Jego obrażenia mogą wskazywać na to, że ktoś przyczynił się do jego śmierci. Ciało zostało znalezione w lesie na obszarze gminy Kije. Przeprowadzona będzie teraz sekcja zwłok, która wyjaśni prawdziwy powód jego zgonu.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO