×

Wyszukaj artykuł

Makabra w Elblągu

Mężczyzna strzelał do ptaków i kotów, a następnie gotował je i zjadał. Został aresztowany

Redakcja Pinbook | 14-11-2019 | skomentuj

Mężczyzna strzelał do ptaków i kotów, a następnie gotował je i zjadał. Został aresztowany

Fotografia poglądowa

Oceń73-letni mieszkaniec Elbląga został aresztowany za znęcanie się nad zwierzętami. Mężczyzna strzelał do własnych gołębi i innych ptaków, a także kotów, które nieopatrznie się pojawiły w zasięgu jego wzroku. Następnie gotował je i z przyrządzonych w ten sposób zamordowanych zwierząt przygotowywał posiłki dla siebie i dla swojego psa. 73-latek został zatrzymany, ponieważ złamał nałożony już na niego wcześniej sądowy zakaz posiadania zwierząt.

  Zobacz także  


Policja ocenia, że mężczyzna zdążył w ciągu swojej makabrycznej działalności spożyć potrawy ugotowane z co najmniej kilkudziesięciu zwierząt.


Był już karany

Praktyka zabijania przez mężczyznę zwierząt była już wcześniej znana organom wymiaru sprawiedliwości. W marcu był on skazany na pięć miesięcy pozbawienia wolności. Nałożono na niego również zakaz posiadania zwierząt na okres siedmiu lat. Dodatkowo miał wpłacić cztery tysiące złotych na rzecz jednego z elbląskich schronisk dla zwierząt. Pomimo wydanego wyroku 73-latek nie poddał się karze i dalej praktykował swój straszny proceder. Jak twierdzi w rozmowie dla Polsat News Jakub Sawicki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, mężczyzna tym razem już nie uniknie kary – obecnie trafił do aresztu i ma w nim zostać co najmniej do kwietnia przyszłego roku.


Wszystko na temat:

Elbląg Policja Aresztowanie Znęcanie nad zwierzętami Wszystkie tagiKomentarze: