×

Wyszukaj artykuł

„Smutek był wyczuwalny”

Meghan Markle zakończyła swoją ostatnią wizytę w roli księżnej

Redakcja Pinbook | 13-03-2020 | skomentuj

Meghan Markle zakończyła swoją ostatnią wizytę w roli księżnej

wikipedia.org

OceńKsiążę Harry i Meghan Markle decyzję o odejściu z rodziny królewskiej podjęli w styczniu. Już wtedy przeprowadzili się do Kanady, gdzie postanowili zamieszkać w bardziej sprzyjających zwykłemu życiu warunkach. Zgodnie z zawartym z królową Elżbietą II porozumieniem, para od 31 marca oficjalnie przestanie pełnić funkcje członków rodziny królewskiej. Do tego czasu Harry i Meghan znajdują się jeszcze w fazie przejściowej, w związku z czym w ostatnich dniach musieli wziąć udział w jeszcze kilku uroczystościach i wydarzeniach o charakterze państwowym. Pojawili się między innymi na na gali rozdania nagród Endeavour Fund i na uroczystości obchodów Commonwealth Day.

  Zobacz także  


Podczas ich ostatniej wizyty w Wielkiej Brytanii, media i opinia publiczna zwróciły uwagę, że Meghan i Harry nie byli odbierani z wielkim entuzjazmem przez swoją rodzinę. Księżna Kate w jednym przypadku nawet nie przywitała się z bratem swojego męża.

Pożegnanie

We wtorek ostatnie obowiązki i wizyta Harry’ego i Meghan w Wielkiej Brytanii dobiegły końca. Tego dnia Meghan pożegnała się w Londynie ze swoimi pracownikami, którzy pomagali jej w wymagającym sprawowaniu funkcji księżnej. „Telegraph” donosi, że podczas spotkania w oczach żony księcia Harry’ego pojawiły się łzy. Dziennikarka gazety przyznała, że pożegnaniu towarzyszyła raczej niewesoła atmosfera:

Smutek był wyczuwalny. Smutne było to, że do tego wszystkiego doszło i się nie udało. W mniej niż dwa lata po bajkowym ślubie, gdy do brytyjskiej rodziny królewskiej dołączyła pierwsza kolorowa osoba. Ironią było też to, że jej ostatnim zadaniem było celebrowanie różnorodności, wyjątkowości i siły z nich płynących.

  Zobacz także  


Co będą teraz robić?

Harry i Meghan od dawna podkreślają, że najważniejsza jest dla nich rodzina i chcieliby się skupić teraz na swoim synu, Archiem. Jak podaje jedno ze źródeł „Harper’s Baazar”:

Może to już nie ten sam zasięg co wcześniej, ale ich priorytety zostają dokładnie takie same. Chcą dbać o swoją rodzinę, a w szczególności o Archiego, bo to dla nich największa wartość.

Wiadomo także, że para poświęci się teraz kontynuowaniu prowadzonej do tej pory działalności charytatywnej. Chodzą również pogłoski, że Meghan, która ma za sobą aktorską karierę, chciałaby powrócić do dawnego zawodu – planuje wystąpić w roli superbohaterki w filmie akcji. Niebawem z pewnością zobaczymy, jak potoczy się ich dalsze, „normalne” życie.

Wszystko na temat:

Meghan Markle Książę Harry Kate Middleton Brytyjska rodzina królewska Wielka Brytania Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: