×

Wyszukaj artykuł


Brytyjczycy zadecydowali

Meghan Markle najmniej lubianą postacią z rodziny królewskiej

Redakcja Pinbook | 07-11-2019 | skomentuj

Meghan Markle najmniej lubianą postacią z rodziny królewskiej

time.com

Oceń


Meghan Markle ciągle jest na ustach brytyjskich pras, ale większość plotek z dworu królewskiego dochodzi również do nas. Od samego początku wzbudzała ogromne emocje w opinii publicznej w Wielkiej Brytanii. Nie wszystkim spodobało się to, że książę Harry poślubił aktorkę, w dodatku rozwódkę i to jeszcze Amerykankę! Stawali na głowie, żeby ocieplić nieco wizerunek księżnej Sussexu. Niestety, wszystko na nic.

  Zobacz także  


Z badań, które przeprowadził magazyn „Metro” okazuje się, że absolutnie wszystkie jej próby skończyły się zupełnie odwrotnie, niż zamierzała.

Brytyjczycy nie lubią Meghan Markle

Naprawdę bardzo się starała – mówiła o ekologii, namawiała do zmiany trybu życia na bardziej eko. A potem okazało się, że wraz z mężem podróżuje prywatnym samolotem. Ludzie byli wściekli, że księżna ich okłamuje. Że mimo że o coś prosi, że namawia do ekologii to potem sama nie potrafi wdrożyć ekologicznych nawyków.

Wśród badanych Brytyjczyków aż 59% stwierdziło, że nie przepada za Meghan Markle, co czyni ją najmniej lubianą postacią z całej rodziny królewskiej. Gorzej oceniony był już tylko książę Andrzej, który był oskarżony o molestowanie małoletnich.


Wszystko na temat:

Meghan Markle Rodzina królewska Brytyjska rodzina królewska Książę Harry Wszystkie tagiKomentarze: