×

Wyszukaj artykuł

Nauczeni doświadczeniem z księżną Dianą?

Meghan Markle i Harry WYPISALI SIĘ z rodziny królewskiej? Ich oświadczenie szokuje

Redakcja Pinbook | 09-01-2020 | skomentuj

Meghan Markle i Harry WYPISALI SIĘ z rodziny królewskiej? Ich oświadczenie szokuje

graziadaily.co.uk

OceńMeghan Markle, od kiedy tylko pojawiła się w rodzinie królewskiej, sporo namieszała. Media nieustannie rozpisywały się o jej zachowaniu, podejściu, o ciąży, o domniemanych kolejnych dzieciach i wielokrotnie tabloidy nie pozostawiały na niej suchej nitce. Wiele kolorowych gazet i portali plotkarskich tworzyło artykuły, które miały napędzić hejt na Markle. Faktycznie – nie odnajdywała się w świecie sztywnych reguł i tradycji monarchii brytyjskiej, a media z pewnością nie ułatwiały jej tego, kiedy wytykały jej błąd za błędem.

  Zobacz także  


Nic dziwnego, że Meghan przyznała w końcu, że życie na świeczniku, pełniąc taką funkcję, a dodatkowo jeszcze będąc mamą, jest dla niej męczące. Dlatego znacznie usunęli się, wraz z księciem Harrym, w cień. Wszyscy zastanawiali się co zrobią Sussexowie. I w końcu pokazali na co ich stać.

Szokujące oświadczenie

We wtorek na ich Instagramie pojawiło się oświadczenie, które obecnie nazwane zostało przez dziennikarzy „wypisaniem się z rodziny królewskiej”. Faktycznie, coś w tym jest:

Po wielu miesiącach refleksji i rozmów zdecydowaliśmy się obrać w tym roku nową, progresywną rolę w instytucji. Postanowiliśmy zrzec się tytułu "członków seniorów" rodziny królewskiej i pracować nad niezależnością finansową od instytucji, nadal w tym czasie w pełni wspierać Jej Wysokość Królową. Planujemy teraz dzielić nasz czas między Wielką Brytanię i Amerykę Północną, nadal szanując nasz obowiązek wobec królowej i poddanych. To pozwoli nam wychować syna w szacunku do królewskiej tradycji, w której się urodził, ale też da naszej rodzinie przestrzeń, by skupić się na nowym rozdziale w naszym życiu, w tym założeniu fundacji charytatywnej. Nadal będziemy współpracować z Jej Wysokością i księciem Cambridge. Dziękujemy za wszelkie okazane wsparcie

  Zobacz także  


Jak się okazuje – ich oświadczenie było trochę przedwczesne. Jeden z dziennikarzy brytyjskich podał informację jakoby królowa… Niewiele wiedziała o tym, że planują taki krok, a jakiekolwiek rozmowy na ten temat były dopiero w powijakach.

Wydaje się, że to decyzja dość dobra – patrząc na to, co kiedyś media zrobiły z matką Harry’ego. Być może ten ruch w pełni był podyktowany troską o rodzinę. Potwierdzać może to to, co pojawiło się na ich nowej stronie internetowej, na której mocno zarysowują granice współpracy z mediami.

Cóż, czas pokaże. Nie mniej jednak jest to informacja dość szokująca.

Wszystko na temat:

Książę Harry Meghan Markle Para książęca Brytyjska rodzina królewska Rodzina królewska Wszystkie tagiKomentarze: