Gala UFC

Conor McGregor dosłownie rozniósł swojego rywala

Jak podaje stacja CBSSports.com, podczas walki Donalda Cerrone’a z Conorem McGregorem na gali UFC 246, ten pierwszy odniósł dość poważne obrażenia. Amerykański zawodnik został znokautowany przez Irlandczyka. W efekcie ma złamany nos, a także podejrzewa się, że doszło u niego do złamania oczodołu. Według lekarzy, może go teraz czekać nawet do 180 dni przerwy od udziału w kolejnych walkach. Cerrone zaraz po walce trafił do szpitala, gdzie zajmie się nim chirurg szczękowo-twarzowy. To on w najbliższym czasie dokona faktycznej oceny sytuacji i zawyrokuje o dalszym losie Donalda.

instagram.com/thenotoriousmma

Conor McGregor wyszedł za to z walki bez najmniejszego uszczerbku. Wyraził już chęć ewentualnego zastąpienia na gali UFC 249 Chabiba Nurmagomiedowa lub Tony'ego Fergusona, w razie gdyby doznali oni ewentualnych kontuzji.

Ciężki los zawodników

W trakcie walk, które miały miejsce na gali, ucierpiało więcej osób. Niezbyt groźnych obrażeń doznali między innymi Amerykanie Holly Holm i Brian Kelleher. Kontuzjowani byli także Brazylijczyk Diego Ferreira i Amerykanin Anthony Pettis, którzy doznali obrażeń o charakterze ortopedycznym. Z kolei Amerykanka Maycee Barber doznała zerwania więzadeł krzyżowych.
 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

🙏 👼’s

Post udostępniony przez Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO