×

Wyszukaj artykuł

Inni mogą brać z niego przykład

Matthew McConaughey zagrał w bingo z mieszkańcami domu spokojnej starości

Redakcja Pinbook | 09-04-2020 | skomentuj

Matthew McConaughey zagrał w bingo z mieszkańcami domu spokojnej starości

wikipedia.org

OceńMatthew McConaughey jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych hollywoodzkich aktorów. Zasłynął występami w takich produkcjach jak między innymi: „Intersetellar”, „Witaj w klubie”, „Dżentelmeni” czy „Prawnik z Lincolna”. Ostatnio jednak aktor, podobnie jak reszta jego kolegów z branży, musiał porzucić swoje rozpoczęte projekty i poddać się ogólnej kwarantannie. Mimo to, postanowił nie tracić czasu i dołączył do grona gwiazd, które zaangażowały się w różnego rodzaju akcje społeczne związane z panującą epidemią koronawirusa.

  Zobacz także  


Niedawno McConaughey, który mieszka w Teksasie, został poproszony o zagranie w bingo z podopiecznymi jednego z tamtejszych domów spokojnej starości The Enclave.

Bingo!

Gra w bingo cieszy się w Stanach Zjednoczonych ogromną popularnością i jest stałym elementem rozrywki w amerykańskich domach spokojnej starości. Matthew McConaughey spełnił prośbę teksańskiego ośrodka i poprowadził wieczór bingo łącząc się z nim online. Aktorowi towarzyszyła jego najbliższa rodzina. Najpierw odbyli wesołą i podnoszącą na duchu rozmowę ze staruszkami, a potem McConaughey rozpoczął rozgrywkę, wykrzykując z entuzjazmem kolejne zwycięskie numery. Zarządający placówką podziękowali potem gwiazdorowi za umilenie swoim podopiecznym bardzo trudnego dla nich okresu kwarantanny:

Dziękujemy Matthew, jego żonie Camili, mamie Kay za poprowadzenie kilku rund wirtualnego binga dla naszych rezydentów! Nasi seniorzy spędzili wspaniały czas grając i pokochali rozmawianie z Matthew o jego rodzinnej spuściźnie.

Dyrektor ośrodka Molly Davis Nedley w wywiadzie dla lokalnej telewizji przyznała, że gest aktora był bardzo ważny dla jej podopiecznych. Z powodu pandemii koronawirusa stało się bowiem prawie niemożliwe organizowanie im dotychczasowych rozrywek, a także ze względów bezpieczeństwa zostały zupełnie wstrzymane odwiedziny bliskich.


Wszystko na temat:

Matthew McConaughey Aktorzy Wirus Epidemia Gwiazdy Filmy Internet Gry Celebryci Wszystkie tagiKomentarze: