× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Matury w cieniu alarmów bombowych

Redakcja Pinbook | 06-05-2019 | skomentuj

Matury w cieniu alarmów bombowych

wloclawek.naszemiasto.pl

Oceń


Nadszedł dzień, w którym uczniowie rozpoczęli cykl egzaminów maturalnych. Egzamin dojrzałości potrwają kilka tygodni. Nie we wszystkich szkołach egzaminy odbyły się jednak bez problemu. CKE informuje, że w 122 szkołach doszło do incydentów związanych z alarmami bombowymi. Na nogi postawione zostały odpowiednie służby, które ustaliły, że alarmy były fałszywe. Dowcipnisie muszą się teraz liczyć z dość poważnymi konsekwencjami swoich czynów.

  Zobacz także  


W ogromnej większości przypadków egzamin został przeprowadzony z drobnym opóźnieniem, jednak w jednym z wrocławskich liceów nie odbył się on wcale. Wiąże się to z koniecznością przystąpienia do maturalnego egzaminu z języka polskiego w innym terminie. Uczniowie do egzaminu przystąpią 3 czerwca. Matematyczna część egzaminu dojrzałości już jutro – miejmy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez nieprzyjemnych incydentów.

Wszystko na temat: