× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Masowa egzekucja w Arabii Saudyjskiej

Redakcja Pinbook | 24-04-2019 | skomentuj

Masowa egzekucja w Arabii Saudyjskiej

tvp.info

Oceń


We wtorek, 24 kwietnia, w Arabii Saudyjskiej wykonano wyrok śmierci na 37 osobach. Straceni skazani zostali za terroryzm. O przeprowadzonych w całym kraju egzekucjach poinformował Minister Spraw Wewnętrznych kraju. Miały one miejsce między innymi w stolicy kraju – Rijadzie.

  Zobacz także  


Wszyscy skazani byli Saudyjczykami. Zarzucano im między innymi terroryzm, powodowanie i podburzanie konfliktów na tle religijnym oraz tworzenie i radykalizacje komórek, które miały dopuszczać się czynów terrorystycznych.

23 kwietnia ISIS przyznało się do próby zorganizowania zamachu w jednym z saudyjskich miast – Zulfi. Celem miała być jedna z siedzib agencji wywiadu wewnętrznego. Zamach udało się udaremnić dzięki służbom bezpieczeństwa.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz