Chłopiec czy dziewczynka?

Rafał Maserak został ojcem!

Rafał Maserak zdobył popularność głównie dzięki swojemu udziałowi w programie „Taniec z gwiazdami”. Jeszcze kilka tygodni temu znany tancerz informował fanów, że razem ze swoją partnerką Małgorzatą Lis niedługo na świecie powitają swoje pierwsze dziecko. Z kolei dzisiaj portal Party ogłosił radosną wiadomość, że Maserak właśnie został szczęśliwym tatą. Wiadomo także, że Małgorzata Lis urodziła zdrowego chłopca. Para ujawniła jedynie, że nadała mu tradycyjne imię, którego na razie jednak nie chce zdradzać opinii publicznej.

AKPA

Tajemnica spowijająca imię dziecka nie jest niczym zaskakującym. Maserak słynie bowiem z tego, że niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami. Nigdy też nie opowiadał zbyt wiele o swojej partnerce wywiadach i rzadko pokazywał się z nią na show-biznesowych eventach. Warto przy tym zaznaczyć, że jest z nią w związku już od czterech lat.

Znajdzie czas dla dziecka?

Rafał Maserak niestety nie będzie mógł poświęcić teraz zbyt wiele czasu nowo narodzonemu dziecku. Już w piątek 6 marca rusza bowiem nowa edycja programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w której będzie towarzyszył na parkiecie Sylwii Lipce. Mamy jednak nadzieję, że udział w programie nie przyćmi mu uroków pierwszych chwil rodzicielstwa i również przyłączamy się do gratulacji!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Waiting for you🙏❤️ #babyonboard #babyboy #son #newiscoming

Post udostępniony przez Rafał Maserak (@rmaserak)Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO