×

Wyszukaj artykuł


Jakie imię wybrali dla dziecka?

Martyna Gliwińska urodziła! Jarosław Bieniuk po raz kolejny został ojcem

Redakcja Pinbook | 19-03-2020 | skomentuj

Martyna Gliwińska urodziła! Jarosław Bieniuk po raz kolejny został ojcem

AKPA

Oceń


Po śmierci Anny Przybylskiej Jarosław Bieniuk został samotnym ojcem wychowującym trójkę dzieci – Oliwię, Szymona i Jana. Po pewnym czasie poznał architektkę Martynę Gliwińską, z którą nawiązał głębszą relację. Losy ich związku były pilnie śledzone przez media. Po pewnym czasie portale plotkarskie zauważyły, że między nimi zaczyna się źle układać. Wkrótce para ogłosiła, że postanowiła się rozstać i poprzestać na przyjacielskich stosunkach. Potem jeszcze jednak schodzili się ze sobą, ale nie na długo. Nie sprzyjało temu z pewnością pojawienie się w międzyczasie oskarżenia Bieniuka o gwałt. W mediach zawrzało, gdy Martyna ogłosiła w rozmowie z tygodnikiem „Na Żywo”, że jest w ciąży ze swoim partnerem.

  Zobacz także  

Video dnia:Gliwińska informowała wówczas, że Bieniuk nie jest specjalnie zachwycony tą sytuacją:

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu.

Będą razem wychowywać dziecko?

Przez pewien czas po wywiadzie udzielonym przez Gliwińską para oskarżała się wzajemnie na łamach tabloidów i portali plotkarskich. Jednak najnowsze doniesienia pokazują, że w ostatnim czasie w ich relacji musiał nastąpić pewien przełom i udało im się poprawić swoje stosunki. Okazuje się, że Martyna Gliwińska zaledwie kilka dni temu urodziła syna, który przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie. Celebrytka wybrała dla niego tradycyjne imię, Kazimierz. Jak donosi tygodnik „Na Żywo”, Jarosław Bieniuk uczestniczył przy porodzie:

To piękny gest z jego strony i Martyna bardzo to docenia. Tym bardziej że ich relacje w ostatnim czasie mocno się ochłodziły, były piłkarz najpierw przestał interesować się jej losem, a jesienią zeszłego roku zerwał z nią kontakty.

Na razie jednak nie wiadomo, czy byli partnerzy zamierzają wspólnie wychowywać dziecko. Do tej pory Gliwińska twierdziła, że będzie samotną matką. Z pewnością niebawem się dowiemy, co świeżo upieczeni rodzice zamierzają zrobić z tą sytuacją.


Wszystko na temat:

Jarosław Bieniuk Martyna Gliwińska Oliwia Bieniuk Dziecko Poród Gwiazdy Celebryci Wszystkie tagiDodaj komentarz