×

Wyszukaj artykuł

Disney podejmie współpracę z księżną?

Meghan Markle chce wrócić do aktorstwa. Szuka pracy w filmie o superbohaterach

Redakcja Pinbook | 04-03-2020 | skomentuj

Meghan Markle chce wrócić do aktorstwa. Szuka pracy w filmie o superbohaterach

mirror.co.uk

OceńZ końcem tego miesiąca książę Harry i Meghan Markle odejdą z brytyjskiej rodziny królewskiej. Już niedługo będą musieli rozpocząć samodzielne życie i zwyczajnie na nie zarabiać. Meghan po rezygnacji ze swoich dotychczasowych obowiązków planuje ponownie zająć się aktorstwem. Występowała już niegdyś w takich produkcjach, jak: „Zupełnie jak miłość”, „Twój na zawsze”, czy „Szefowie wrogowie”. Szczególna rozpoznawalność przyniosła jej z kolei główna rola w serialu „W garniturach”, w którym wcielała się w postać Rachel Zane. Tym razem jednak aktorka chciałaby spróbować sił w filmie akcji, w którym najchętniej wcieliłaby się w rolę… superbohaterki.

  Zobacz także  


Agent Meghan, Nick Collins, powiedział informatorowi brytyjskiego portalu Daily Mail, że zaczął już szukać ofert pracy dla księżnej:

Nick Collins powiedział, że Meghan chce, by jej powrót do aktorstwa związany był w występem w filmie o superbohaterach. Rozpoczął już intensywne poszukiwania najlepszych ofert. Meghan Markle jest otwarta na współpracę i propozycje.

Marzenia i obawy

Informator ujawnił także, że Meghan ma już za sobą pierwsze spotkania z hollywoodzkimi twórcami. Nagrała też dubbing do animowanego filmu Disneya w nadziei, że w przyszłości wytwórnia zaproponuje jej rolę w filmie Marvela. Sama księżna zdaje sobie jednak sprawę z tego, że jej związek brytyjską rodziną królewską może źle wpłynąć na jej odbiór przez widzów:

Wie, że jako aktorka nie będzie w stanie udźwignąć filmu. Ludzie nie zapomną o tym, że jest Meghan Markle. Ale jest zdeterminowana, żeby znowu grać i uważa, że duża, grupowa produkcja to dobry początek. Coś dobrze płatnego i jednocześnie nie skupiającego się tylko na niej.

Informator ujawnił także, że Meghan marzy o tym, aby pójść śladami największych hollywoodzkich aktorek:

Prawie każda pierwszoligowa aktorka, jak np. Scarlett Johansson, Jessica Alba, Margot Robbie, Jennifer Lawrence i Halle Berry, występowała w filmach o superbohaterach. Kiedyś z filmami Marvela związane było pewne piętno, ale dziś to jeden z największych rynków na świecie. Właśnie tego chce Meghan.

  Zobacz także  


Uda jej się?

Obawy Meghan w związku z odbiorem swojej osoby w filmach zdają się być całkiem uzasadnione. Jak donosi Daily Mail, jeden z producentów wykonawczych Disneya stwierdził, że wytwórnia raczej nie przewiduje dla Meghan miejsca w szeregach swoich aktorów:

Meghan potrzebuje Disneya bardziej niż Disney Meghan. To kontrowersyjna postać.

Producent dodał także, że poza dubbingiem do animowanego filmu, nie podjęto żadnych kroków w celu przedłużenia współpracy z księżną Sussex. Wygląda na to, że nieprędko zobaczymy żonę Harry’ego w filmie akcji.

Wszystko na temat:

Meghan Markle Książę Harry Wielka Brytania Aktorka Filmy Disney Hollywood Brytyjska rodzina królewska Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: