×

Wyszukaj artykuł

Nie zabraknie w nim mocnych scen

„Selfie po polsku” - twórca „Polisz kicz projekt” nakręcił serial dla CDA

Redakcja Pinbook | 17-06-2020 | skomentuj

„Selfie po polsku” - twórca „Polisz kicz projekt” nakręcił serial dla CDA

"Selfie po polsku"/Materiały promocyjne

OceńPolski serwis CDA wciąż prężnie się rozwija i oferuje szeroki wybór różnego rodzaju treści. Można w nim znaleźć nie tylko największe i najbardziej znane na świecie produkcje, ale również filmy niezależne, a także amatorskie. Ten serwis VOD działa w Polsce w dwóch wersjach. Jego użytkownicy mogą za darmo oglądać filmy udostępniane przez internautów. Z kolei wersja CDA Premium, za którą miesięczna opłata wynosi 19,90, zapewnia dostęp do innych treści oferowanych przez partnerów serwisu, którzy są poddawani weryfikacji. Okazuje się, że właściciele serwisu postanowili pójść teraz o krok dalej.

  Zobacz także  


W ostatnich dniach CDA zapowiedziało, że na CDA Premium pojawi się nowy oryginalny serial zatytułowany „Selfie po polsku”. Będzie się składał z dwunastu odcinków i ma stanowić połączenie filmu fabularnego z dokumentem, czyli tak zwane mockumentary. Pierwsze dwa odcinki już są dostępne w serwisie. Premiera każdego następnego będzie się odbywać w kolejne soboty o godzinie 14:00.

Serial od głośnego reżysera

„Selfie po polsku” ma opowiadać o przygodach trójki przyjaciół, którzy pragną szybko uwolnić się od kłopotów finansowych. Postanawiają więc zarobić na produkcji filmu. Nie zamierzają go jednak skończyć, ponieważ większe zyski przynosi im naciąganie kolejnych inwestorów, a także osób, które zgłaszają się na castingi. Twórcy zapowiadają, że w serialu nie zabraknie „epatowania golizną”, a także krępujących żartów oraz seksistowskich sytuacji. Nową produkcję dla CDA wyreżyserował Mariusz Pujszo, który odpowiada między innymi za powstanie takiego głośnego filmu jak „Polisz kicz projekt”. Wystąpi on także w jednej z głównych ról. W obsadzie zobaczymy również takich aktorów jak Grzegorz Halama, Henryk Gołębiewski, Marek Włodarczyk czy Michał Milowicz. Jak można wnioskować z dość oryginalnej fabuły, będą im towarzyszyć… roznegliżowane modelki.

Jeśli zainteresował was serial „Selfie po polsku”, zachęcamy do obejrzenia innych polskich produkcji, takich jak „Znachor” czy „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. Polecamy również film „Środki nadzwyczajne”.


Wszystko na temat:

Mariusz Pujszo Reżyser Seriale Seriale online Aktorzy Premiera Wszystkie tagiKomentarze: