×

Wyszukaj artykuł

Kogo zagra?

„Piraci z Karaibów” - Margot Robbie gwiazdą nowej odsłony!

Redakcja Pinbook | 29-06-2020 | skomentuj

„Piraci z Karaibów” - Margot Robbie gwiazdą nowej odsłony!

"Piraci z Karaibów"/Materiały promocyjne

OceńNiedawno pojawiły się informacje o tym, że powstanie szósta część serii „Piraci z Karaibów”. Parce nad projektem ruszyły pod kierunkiem Teda Elliota, który od początku jest związany z serią, a także Craiga Mazina – twórcy serialu „Czarnobyl”, a także współautora scenariuszy między innymi do dwóch odsłon „Kac Vegas". Pojawiły się również pogłoski, że tym razem bohaterem filmu ma być nie kapitan Jack Sparrow, w którego wcielał się przez lata Johnny Depp, a Redd, czyli rudowłosa piratka, która została już zaprezentowana klientom Disneylandu. Mówi się, że najbardziej prawdopodobną kandydatką do tej roli jest gwiazda filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli” oraz „Strażników galaktyki”, Karen Gillan. Teraz okazuje się, że w planach jest nakręcenie również drugiego nowego filmu z serii.

  Zobacz także  


Pierwszy film z serii zatytułowany „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły” powstał w 2003 roku. Do tej pory nakręcono łącznie pięć części, które zarobiły ponad 4,5 mld dolarów. Ostatnia z nich, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara” z 2018 roku, okazała się dużym rozczarowaniem. Nie tylko zebrała trzy nominacje do Złotych Malin, ale także nie zarobiła tyle, co jej poprzedniczki.

Co wiemy o nowej produkcji?

Jak informuje portal The Hollywood Reporter, Margot Robbie razem ze scenarzystką Christiną Hodson (twórczynią takich produkcji jak „Ptaki Nocy” czy „Bumblebee”) rozpoczęły prace nad nowym filmem. Będzie to zupełnie osobna produkcja, która powstanie niezależnie od filmu „Praci z Karaibów 6”. Christina Hodson napisze scenariusz do filmu, a Margot Robbie najprawdopodobniej zostanie jego producentką. Aktorka ma się również wcielić w główną rolę. Na razie nie zdradzono zbyt wielu szczegółów fabuły. Wiadomo jedynie, że główną bohaterką nowej odsłony będzie kobieta. Ponoć film nie ma być ani rebootem, ani spin-offem, tylko zupełnie samodzielną oraz nową historią, która została osadzona w świecie „Piratów z Karaibów”. Nadchodzącą szóstą część oraz film z udziałem Margot Robbie łączy za to osoba producenta, którym jest Jerry Bruckheimerr. Jeszcze nie znamy planowanej daty premeiry filmu.

Jeśli jesteście fanami filmów z serii „Piraci z Karaibów”, koniecznie obejrzyjcie porywający „Hrabia Monte Christo”. Zachęcamy również do zapoznania się z takimi produkcjami jak „Super 8” i „Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd”.


Wszystko na temat:

Margot Robbie Aktorzy Filmy Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: