×

Wyszukaj artykuł

Fani są zachwyceni jej powrotem

Margaret wróciła na Instagram! Teraz będzie działać w szczytnym celu

Redakcja Pinbook | 03-03-2020 | skomentuj

Margaret wróciła na Instagram! Teraz będzie działać w szczytnym celu

AKPA

OceńNa początku grudnia Margaret ogłosiła, że na pewien czas zawiesza karierę, co tłumaczyła troską o swoje zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Piosenkarka przestała być aktywna w mediach społecznościowych i praktycznie nie ukazywały się informacje na temat tego, co aktualnie robi. Wyjątkiem było pojawienie się w styczniu zaskakującej informacji o jej ślubie, który wzięła w tajemnicy z KaCeZetem w Peru. Od tego czasu jednak znowu przestało być o niej głośno, aż do dzisiaj. W ostatnich dniach Margaret po długiej przerwie zamieściła nagranie na Instagramie. Okazuje się, że piosenkarka nawiązała współpracę z Fundacją Rak’n’Roll, która wspiera osoby walczące z chorobą nowotworową.

  Zobacz także  


Ostatnio w mediach było głośno o onkologii i braku funduszy na ten dział resortu zdrowia. Wiele osób ze świata kultury postanowiło nagłośnić ten problem i pomóc w jego rozwiązaniu.

Piosenka za 100k

Margaret w swoim nagraniu mówi, ze została zaproszona do akcji organizowanej przez Fundację Rak’n’Roll. Jej zasady są proste – jeśli w ciągu dwóch tygodni uda się uzbierać 100 tys. złotych na rzecz fundacji, piosenkarka nagra specjalnie na tę okazję nowy utwór. Margaret napisała w poście:

Wokół onkologii było ostatnio sporo o gestach! Pokaż faka rakowi! Deal jest prosty - mamy 2 tygodnie na uzbieranie 100k dla fundacji Rak'n'Roll, a ja w tym czasie wchodzę do studia i piszę piosenkę! Umowa stoi?

Opublikowane przez artystkę nagranie jest tylko częścią większej akcji, którą obecnie organizuje Fundacja Rak’n’Roll. Zaangażowanych w nią jest wiele innych gwiazd, których nazwiska poznamy w najbliższym czasie. Sądząc po zamieszczonych przy poście Margaret pozytywnych komentarzach od fanów można się spodziewać, że akcja fundacji może okazać się niemałym sukcesem.


Wszystko na temat:

Margaret Gwiazdy Cele charytatywne Muzyka Nowotwór Instagram Wszystkie tagiKomentarze: