×

Wyszukaj artykuł

Kogo jeszcze zobaczymy w programie?

Marek Piekarczyk trenerem w „The Voice Senior”!

Redakcja Pinbook | 03-12-2019 | skomentuj

Marek Piekarczyk trenerem w „The Voice Senior”!

AKPA

OceńW sobotę 7 grudnia odbędzie się premiera nowego programu „The Voice Senior”. Zadaniem nowego telewizyjnego show będzie wyłonienie najlepszego głosu spośród uczestników, którzy ukończyli już 60. rok życia. Poza wymogami dotyczącymi wieku, program niczym nie będzie się różnił od zwykłego wydania „The Voice of Poland” - najpierw odbędą się castingi, po których osoby dopuszczone do udziału w programie będą musiały wybrać trenera. Następnie uczestników czekać będzie zaciekła rywalizacja na scenie, a zwycięzca finałowego starcia otrzyma nagrodę w postaci 50 tysięcy oraz wycieczki marzeń o wartości 30 tysięcy złotych.

  Zobacz także  


Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez sms-owe głosowanie. W programie weźmie udział 20 uczestników.

Kogo możemy się spodziewać?

Trenerami w programie będą Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Andrzej Piaseczny i Marek Piekarczyk. Są to artyści reprezentujący różne nurty w muzyce popularnej, dzięki czemu każdy z uczestników będzie mógł znaleźć odpowiedniego dla siebie trenera. Program za to poprowadzą znana z programu „Rolnik szuka żony” Marta Manowska oraz Tomasz Kammel, który do tej pory prowadził „The Voice of Poland”.

  Zobacz także  


Marek Piekarczyk – żywa legenda

Szczególne zainteresowanie mediów oraz fanów wzbudził udział Marka Piekarczyka. Rockmen i lider zespołu TSA jest prawdziwą legendą polskiej sceny muzycznej. Dzięki swojemu dorobkowi uznawany jest za prekursora polskiego heavy metalu. Znany jest z takich mocnych utworów, jak „Trzy zapałki”, „51”, „Alien”, „Chodzą ludzie”, „Pierwszy karabin” i wiele innych. Możemy się spodziewać, że niejeden uczestnik „The Voice Senior” zapragnie być w drużynie Marka Piekarczyka.

Wszystko na temat:

Tomasz Kammel Marek Piekarczyk The Voice Senior Alicja Majewska Urszula Dudziak Andrzej Piaseczny Marta Manowska Programy telewizyjne TVP Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: