×

Wyszukaj artykuł

MASAKRA!

Marcin Rola i jego wypowiedź o sytuacji w Australii szokuje. Dołączają do niego kolejni "celebryci"

Redakcja Pinbook | 07-01-2020 | skomentuj

Marcin Rola i jego wypowiedź o sytuacji w Australii szokuje. Dołączają do niego kolejni "celebryci"

Zdjęcie poglądowe

OceńO tym, że Australia płonie i że potrzebna jest każda, nawet najmniejsza, pomoc, mówiliśmy przy okazji tego artykułu. Przyczyn tej katastrofy jest naprawdę wiele, ale niektórzy prześcigają się widocznie na najbardziej absurdalną z nich. Pokusił się o to Marcin Rola, który… uważa, że to wina homoseksualistów i aborcji. Ni mniej, ni więcej. Mimo, że ekolodzy podają twarde dane, to niektórzy wiedzą lepiej…

  Zobacz także  Redaktor naczelny telewizji wRealu24.tv stwierdził, że przecież „nie ma przypadków, są tylko znaki”.

Marcin Rola o Australii

Według niego rozwiązanie jest bardzo proste – spalenie się ponad 500 milionów zwierząt, śmierć ludzi i wielkie straty przez pożary to wynik tego, że w Australii… zalegalizowano małżeństwa jednopłciowe, a potem aborcję.

Nie jest w swoich domysłach odosobniony. Dołączył do niego raper chrześcijański – Tau. Artysta stwierdził, że Australijczycy sami sprowadzili na siebie tę klęskę żywiołową. W swoim wideo, które opublikował za pośrednictwem YouTube poruszył te same zagadnienia co prawicowy polityk:

Gdzie byli ci wszyscy politycy, aktorzy, celebryci, piosenkarze, działacze społeczni? Gdzie oni byli z tymi swoimi apelami, rysuneczkami, zbiórkami pieniędzy, gdy kilka dni temu ogłoszono, że znów pobito niechlubny, tragiczny i demoniczny rekord świata, a mianowicie w zeszłym roku zostało zamordowanych 42 mln dzieci w łonach matek. To nieskończenie gorsza informacja od tej, że płonie las. Takie kataklizmy to znaki czasów, to konsekwencje grzechów. Pamiętajmy, że w Australii panuje straszliwe prawo aborcyjne, które pozwala zabijać dziecko nawet do samego momentu urodzenia. Oprócz tego Australia promuje LGBT i przeróżne ideologie niszczące moralność człowieka. A więc co siali, teraz zbierają

  Zobacz także  


Głos zabrał również Sławomir Świerzyński i aż dziw, że jego wypowiedź nie brzmi podobnie do jego przedmówców – w końcu znany jest ze swojej nienawiści do osób homoseksualnych. On jednak uderzył z innej strony:

Aż chciałoby się zacytować Juliana Tuwima:

Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Wszystko na temat:

Marcin Rola Sławomir Świerzyński Piotr "Tau" Kowalczyk Szokujące historie Australia Wszystkie tagiKomentarze: