×

Wyszukaj artykuł

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Małgorzata Godlewska nie zna litości. Tym razem wykonała hymn Polski

Redakcja Pinbook | 07-11-2019 | skomentuj

Małgorzata Godlewska nie zna litości. Tym razem wykonała hymn Polski

youtube.com

OceńGodlewska znowu to zrobiła! Po hymnie USA i Niemiec spodziewaliśmy się, że kiedyś nadejdzie ten dzień, kiedy Małgorzata postanowi zaśpiewać hymn Polski. Nie pomyliśmy się – na YouTube Godlewskiej, a także na jej facebooku można go posłuchać. Internauci i tym razem nie zostawili na „piosenkarce” suchej nitki. Swoim nagraniem jedna z sióstr Godlewskich oświadcza, że jest dumna z bycia Polką, a także żebyśmy odrzucili „sztuczne podziały”.

  Zobacz także  


Wydaje nam się, że powinna zakończyć już swoją karierę. Ale możemy się mylić… Może jest ktoś, kto lubi sobie czasem jej posłuchać?

Małgorzata Godlewska i polski hymn

Postanowiła uczcić zbliżające się Święto Niepodległości i wykonać „Pieśń Legionów Polskich we Włoszech”. Jednocześnie postanowiła podkreślić, jak bardzo cieszy się z bycia Polką:

Jestem Polką I jestem z tego dumna! Jesteście przygotowani do Święta Niepodległości Polski? Uczcijmy je razem bez sztucznych podziałów

Jak zawsze look „odpowiedni” do wykonywanego utworu. Tym razem lateksowa, krótka spódniczka, wianek na głowie, koszulka z polskim godłem i mocny makijaż. Z resztą… Zobaczcie sami:


Wszystko na temat:

Małgorzata Godlewska Godlewskie Celebryci Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: